Wsparcie

Open search

Samsung ue39f5500aw brak samsung aps

First Poster

Witam.

Jestem posiadaczem TV  ue39f5500aw.

Od pewnego czasu na tv zaczolem miec nastepujacy problem z Aplikacja Netflix po przelogowaniu na nowe konto j wylaczeniu tv automatycznie aplikacja zapamietala stare konto netflix. Bylto to dosyc uciazliwe bo ciagle musialem recznie sie logowac na nowo. Wkoncu zrestartowalem smart sma lecz to nic nie dalo. Wyczyscilem pamiec plikow i w menu serwisowym przywrocilem tv do ustawien fabrycznych.

Po wlaczeniu internetu zalogowaniu sie nie mam aplikacji samsung app.

Moja wersja oprogramowania jest najnowsza dla tego modelu tv nie ma mozliwosci reinstalacji oprogramowania.

Widzialem Wi jest mozliwosc doinstalowania aplikacji przez uzycie adresu ip aplikacji. 

Prosze o pomoc w tej sprawie.

IMG_20190125_080604.jpg

10 ODPOW. 10
Legend

@r_gol  Masz już najnowszy firmware do tego TV wer 2126? A po co grzebałeś w menu serwisowym ? Tu Ci nie pomożemy na oficjalnym forum Samsunga pozostaje Ci kontakt z serwisem https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Tak oprogramowanie najnowsze.
NIe da sie zainstalowac 2x tego samego?50491057_1349925111814160_1438595456094437376_n.jpg

Legend

@r_gol  A teraz jesteś zalogowany do konto Samsung ? Nie wiem co grzebałeś w menu serwisowy ale żeby przywrócić prawidłowe działanie Apps potrzebny jest odpowiedni firmware tu Ci nie pomagę przykro mi.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

W menu serwisowym jest wlaczona aktualizacja samsung apps ogolnie nic nie przelaczalem dalem tylko hard reset.

Legend

@r_gol  Już Ci pisałem że nie pomogę w tej sprawie dzwoń na infolinie Samsung tel 22 607 93 33 lub do serwisu 

Nie masz specjalnego pilota żeby dostać się głębiej.

First Poster

Usunąłem treść wiadomości, ponieważ został podany odnośnik do narzędzia pozwalającego na ingerencję w oprogramowanie, co jest działaniem niezgodnym z warunkami gwarancji. Samsung Community jest oficjalnym forum, treści nie powinny narażać użytkowników na uszkodzenie sprzętu lub utratę gwarancji. /RadekK

Legend

A poza tym podając link do specjalnego pilota narażasz innych na utratę gwarancji.

First Poster

znalazlem apke na urzadzenia android ktore posiadaja irde  wiec taki pilot mozna emulowac.
Na moje urzadzenie nie posiadam gwarancji.

Usunąłem odnośnik do aplikacji pozwalającej na ingerencję w oprogramowanie. /RadekK

Legend

@r_gol  Po pierwsze nie będe naruszał regulaminiu forum .Po drugie nie mogę zdradzić tajemnicy firmy Samsung.Dalsze grzebanie w menu serwisowny może skączyć  się całkowitym uszkodzeniu urządzenia. Proponuje Ci zakup przystawki Smart TV jeśli nie chcesz inwestować w naprawe twojego TV.

Autorzy z największą liczbą like