Wsparcie

Open search

Samsung tv 8042t - parowanie słuchawek

First Poster

Witam. Zakupiłem słuchawki BT firmy Panasonic i nie udaje mi się sparować ich z TV - nie potrafi ich wyszukać jako wyjścia dźwięku, tv ich w ogóle nie widzi. Nie wiem też jak w tym modelu (z uproszczonym pilotem) dostać się do menu serwisowego. Będę wdzięczny za pomoc

4 ODPOW. 4
Legend

@MarcimA po co chcesz się dostać do MENU serwisowego ? Czy zapoznałeś się jak paruje się przez Bluetooth w instrukcji ? Czy chcesz stracić gwarancje do swojego sprzętu po wejściu do MENU serwisowego ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Nie, nie chcę stracić gwarancji - po prostu na forach przczytałem, że tak można ten problem rozwiązać Dziękuję za sugestię. Czytałem wcześniej instrukcję, niestety nie widzę tu rozwiązania mojego problemu...

Expert

Cześć @Marcim,

Nie polecam zaglądać do menu serwisowego, każde takie wejście jest rejestrowane.
Zadzwoń na infolinię i poproś o pomoc zdalną.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Legend

@MarcimNajlepiej pokaż zdjęcia jak to wygląda u ciebie podczas parowania ? Jaki model słuchawek Panasonica ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like