Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU7042 + Ps4 Pro zanik obrazu i dźwięku.

First Poster

Nie ma takiej opcji żeby błyski ekranu były spowodowane ostatnią aktualizacją która była de facto do konsoli... więc to nie ma związku ze sobą w ogóle.  PS4 Pro działa na innych markach bez zająknięcia, tylko problem jest w większości przypadków z tv Samsunga który jest szeroko omawiany w sieci na zagranicznych forach... jednakże jest on bagatelizowany... firma oczywiście proponuje wymianę kabla co jest zupełnie bezsensu, wielu ludzi próbowało bez skutku, ja również więc potwierdzam no ale trzeba mieć swój jakiś tekst obronny w stylu: "wymień kabel będzie działać !"

pozdro dla kumatych.

EwaK Moderator
Moderator

@prowner przy poprzedniej wiadomości było widać, że nie jest to kwestia jednego producenta. Wymiana kabla zazwyczaj pomaga, przez to jest proponowana na samym początku. Nie widzę w tym nic złego. 

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Legend

@prowner  @EwaK  Jak widać, nie jest to problem po stronie sprzętu Samsunga jak w tych tematach QE65Q8CN i PS4 Pro - brak obrazu czy tem Samsung Ue49nu8072 Tryb gry Ps4 Pro  jest jeszcze ich kilka.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Wy nie rozróżniacie tych problemów... Oczywiśćie, że ktoś może mieć problem z innym tv i migającym obrazem gdzie wymiana kabla może być rozwiązaniem. Jednakże tutaj omawiany jest temat problemu telewiorów Samsung które są niekompatybilne z PS4 Pro, także proszę naprawdę dać sobie na wstrzymanie z wymienianiem kabla w tym konkretnym problemie i nie wyciągać jednego tematu z TV LG na tysiąc innych które dotyczą Samsungów...  Chyba już zostali sami pracownicy Samsunga którzy próbują "rozmyć" problem... Zaangażujcie się, poczytajcie zagraniczne fora, ogarnijcie temat bardziej szczegółowo bo rzucanie takich pustych haseł typu "wymiana kabla"  "problem nie leży po stronie samsunga" to naprawdę bardzo nieprofesjonalne podejście.

Legend

@prowner  Jak masz ustawiony zakres RGB w konsoli PS4?  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Wymiana kabla HDMI... Pomogła. Jestem ciekaw na jak długo... Zakres RGB mam ustawiony domyślnie na automatyczny. Bym wolał nie przechodzić na pełny. Moj kolega też ma z tym problem i to właśnie w tv Samsung. Dam znać za kilka dni czy wszystko jest ok czy nie. 

Apprentice

Ja wymieniłem nawet na dokładny Kabel który proponowaliście i nic to nie pomogło. Co ciekawe problem wystepuje na każdym typie urządzenia które może wyświetlać 4k z HDR(komputer laptop a nawet dekoder) i jest podpięte do TV. Ciekawe jak będziecie się tłumaczyć gdy wyjdzie PS5 a dalej będzie się działo to samo. Jedyne co pomogło to zmiana na 420. Dodam jeszcze taką ciekawostę że mam podpiety TV do Amplitunera (konsola do TV nie do Amplitunera) i gdy następuje mignięcie obrazu to na ampliturzeże widać że na tą jedną sekunde jak by był odłączone gniazdo hdmi w TV i nie jest nic całkowicie przesyłane dalej(znikają wszyzstie informacjie typu rodzaj dzwięku stereo lub 5.1)

Autorzy z największą liczbą like