Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU7042 + Ps4 Pro zanik obrazu i dźwięku.

Apprentice

@eraelpeha  napisał(a):

Buahahaha jakoś u mnie stwierdzili brak kompatybilności sprzętu z konsolą i też kupiłem kabel który jak to twierxził samsung na 100% pomoże ... ludzie nie dajcie sie w *** robić tylko wymiana sprzętu... nic wam nie pomoże żaden kabel itd ... jakoś u innych potwierdzają wade sprzętu np. w moim przypadku a u innych nie ? ... podawajcie sie na te forum a nawet na mnie ... to jest wada tv a nie innych urządzeń !!! 

Jestem po rozmowie z infolinia Samsunga musiałem napisać oficjalnego meila z tym co zaistniało do tego żeby było śmieszniej będzie działać jedynie z kablem którego oczywiście nie kupię w Polsce. Pani na infolinii po konsultwcjkon z kimś stwierdziła że nie może być proponowane coś co nie jest w polskiej dystrybucji. Ja wiem jaka jest sytuacja tylko jestem teraz na etapie walki z nimi dokładniej serwisu gdzie panowie chcą ukryć nie kompetencje(wmawianie że to jest problem z chipem Intela a jak poinformowałem że po wyłączeniu hdcp to dział i że z tego co mi się wydaje to chyba AMD działa a nie Intel przy sprzęcie i że karta graficzna jest NVIDI a nie Intela w laptopie i temu nie działa. Pan stwierdził że to problem w komunikacji tv sprzed przez problemy z hdcp). A najważniejsze że informował mnie że nie ma czegoś takiego jak zwrot kasy za sprzęt i że jak coś to wymieniają lub naprawiają. Oczywiście jak się da.

Navigator

Heja  po 3 nieudanych naprawach z użyciem części przysługuje ci wymiana na tv o nie gorszych parametrach , zwrot kasy , lub za dopłatą lepszy , więc walcz , powiedz ze chcesz inny model albo za dopłatą wez coś co będzie działać lepszego z samsunga   samsung traktuje to jako że tv nie nadaje się do naprawy wtedy ... 

Apprentice

@pietas  napisał(a):

Heja  po 3 nieudanych naprawach z użyciem części przysługuje ci wymiana na tv o nie gorszych parametrach , zwrot kasy , lub za dopłatą lepszy , więc walcz , powiedz ze chcesz inny model albo za dopłatą wez coś co będzie działać lepszego z samsunga   samsung traktuje to jako że tv nie nadaje się do naprawy wtedy ... 

Ja złożyłem o zwrot kasy z tytułu ustawy.

Navigator

Jak rękojmia u sprzedawcy to ci pierw przysługuje próba naprawy a dopiero potem zwrot kasy ... 

Apprentice

Na gwarancji już raz serwis był to gościu wyłączył uhd i HDR. Stwierdzając że to rozwiązuje problem. Szkoda bo mnie przy tym nie było i nie dostałem żadnego pisma po naprawie.

Navigator

czyli to już 2 raz rękojmia tak ?? no to pierwsza próba naprawy była , nic nie dało ... ? tylko lipa właśnie że nie masz żadnego papierka :(( 

Apprentice

@pietas  napisał(a):

czyli to już 2 raz rękojmia tak ?? no to pierwsza próba naprawy była , nic nie dało ... ? tylko lipa właśnie że nie masz żadnego papierka :(( 

Przed chwileczką Rozmawiałem z infolinia Samsung. Serwis ma wydać dokument tylko wtedy gdy sam tego zażądam. Obecnie ciągnę sprawę z infolinia Samsunga. Potem najwyżej rzecznik praw konsumenta i tyle. Na dodatek udało mi się na allegro znaleść kabel który podobno fabryka Samsunga zatwierdziła. Chociaż i tak wiem że to nie pomoże ale robię sobie podkładkę.

Zainteresowani mogą zobaczyć jakie "super" parametry ma ten kabel.

https://allegro.pl/oferta/ultra-hdtv-kabel-hdmi-hdmi-ethernet-4k-3d-2m-7938045608?utm_source=faceboo...

Apprentice

Mi kazali kupić ten sam kabel i nic to nie dało

Apprentice

Kup ten kabel i dzwoń po serwis albo wieź tv na sklep i udowodnij im ze kabel nic nie daje ... mi po akcji z kablem uznali niekompatybilność ... tylko że ja miałem tv wraz z konsolą kupiony więc samsung pocisł wszystko na sklep że nie powinni mi sprzedać tego modelu wraz z konsolą  

Apprentice

Kabelek powinien być przed weekendem majowym. To że nie będzie działać to jestem pewien. Problem który występuje z tv związany jest tylko hdcp a nie z przepustowością kabla. Czemu tak uważam? Na PS4 pro wyłączając tylko hdcp problemu nie ma. Na Xbox one x odinstalowałem Netflix uruchomiłem ponownie konsole i nic się nie dzieje nie ma zaniku obrazu ale gdy zainstaluje tylko Netflix i odpalę znowu dzieją się cuda. Nie wiem jeszcze jak wymusić na laptopie wyłączenie hdcp żeby potwierdzić to na komputerze. Czytałem że w teorii omijają zabezpieczenie hdcp splitery HDMI z oddzielnym zasilaniem ale nie stety nie posiadam takiego cuda żeby to potwierdzić. Szkoda że nie mam jak sprawdzić czy dzieje się tak z blu-ray Samsung oczywiście wersja 4k.

Autorzy z największą liczbą like