Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU7042 + Ps4 Pro zanik obrazu i dźwięku.

Explorer

Ja od początku rudnia tez pozbyłęm sie samsunga. Ktoś wyżej pytał jaki model polecacie OLED czy np xf90. Ja poszedłem w xf90 i jestem mega zadowolony z wyboru. Nie wybralem oleda bo gram za duzo w gry ktore nie zmieniaja polozenia menu wiec nie chce bac sie o wypalenia. No i nie zaluje. xf ma strefowe właczanie podswietlenia, dziala rewelacyjnie. A walka z Samim i te ich kable... no coz, szkoda życia jak napisal przedmowca.

Apprentice

Przeginasz. Bo większość z nasz nie wierzy i własnie dlatego reklamuje itp., ale nie każdy da Ci inny TV lub odda kasę bo każdy kto go sprzedał to firma która chce zarabiać kasę i póki im płacimy to my klienci jesteśmy lubiani. Gdy już wymagamy po wydaniu kasy jesteśmy tak traktowani jak widać. Nie sprzedam tego TV na włąsną rękę bo
a. przekażę komuś problem
b. stracę ileś pieniędzy
A zapłaciłem za kompletny działający sprzęt a nie jakiś jego % działania.
Niech Ci OLED długo działa, a Ci co mają chęć wymieniać się doświadczeniem w szukaniu rozwiązań zachęcam do dalszej dyskusji życząc cierpliwości do ich sklepów/serwisów/gwaranta.

Apprentice
Jakieś newsy? U mnie wymiana elektroniki (płyta one connect kable) bez efektu jest nawet nowy soft że stycznia miga ba nawet miga po 7-8 sek a nie po 3 jak wcześniej. Poszła rękojmia u mnie wczoraj o zwrot kasy. Btw serwis uszkodził mi obudowę i będzie wymiana jej.
Apprentice

U mnie dalej potwierdzają wine kabla ... Masakra mam zły kabel bo nie pisze na nim "certyfikowany" link do kabla https://ans.sklep.pl/kable-hdmi-hdmi/logilink-chb004-certyfikowany-kabel-hdmi-premium-dlugosc-18-met... ) wmawiają mi że to jest przyczyną a kierownik sklepu sugeruje że oszukali mnie przy zakupie tego kabla bo on nie jest certyfikowang bo za tani ... pozostaje Rzecznik Praw Konsumenta i sąd w najgorszym wypadku ... a najlepsze jest to że gdy był u mnie serwis to wymienili cennrcta i plyte główną a o kablu nic nie mówili a teraz przyszła po rękojmie jakaś opinia że to przez kabel (gdzie takj kabel posiadam) ... a jak zapytałem czy mają taki kabel na sklepie to mówi że nie hehe ***** na maksa

Apprentice
Gdybyś się zgłosił z uszkodzona drukarka która ma zastępczy tusz to by powiedzieli koniec gwarancji bo masz nieoryginalny. Jak dasz konsole z kablem który dał jej producent to Ci powiedzą że nie certyfikowany. No ok to dlaczego go sprzedali i sprzedają, a nie wycofają się ze sprzedaży wadliwego kabla a zarazem konsoli?
Nikt nie ma rozwiązania problemu i stąd takie wynajdywanie argumentów które są bez sensu.
Apprentice

Tak tylko że innym konsumentom sprzęt wymienili bądź oddali pieniążki ... niech wszystkich traktują tak samo ... ciekawe co na to sony aż zadzwonie i poprosze o wysłania pisma do mnie że kabel dołączony do konsoli jest oryginalny i działa w każdym tv ...

Apprentice
tylko to zawsze decyzja sklepu i ciężko oczekiwać, że każdy uzna tak samo. Nawet jedna sieć tworzy spółkę co sklep i pewnie kto inny jest ostatecznie decyzyjny. A takie utrudnianie to tylko działanie na zniechęcenie do działania. Osoba od reklamacji która dzwoniła ze sklepu uporządkować moją historię sama podzieliła się ze mną spostrzeżeniem, że jego 46 cali Samsunga nie rozumie się z Xboxem i gra na 720p bo wtedy nie ma problemu a młody rzuca mięsem.
Apprentice

Jeśli coś nie działa tak jak powinno to wtrdy towar jest niezgodny z zapewnieniem konsumenta przez sprzedawce ... ja kupywałem tv z konsolą gdzie pani która mi go sprzedała tv z konsolà zapewniała że jest idealny dla grania ... wiec co sprzedawce mam do sądu ciągnąć ? 

Apprentice
Twoja decyzja, ale konsekwentnie działając powinieneś tak zrobić. To, że jest to nie poważne, a problem jest z TV to dobrze wiemy patrząc na to co w necie przeczytałem.
Apprentice

Dostałem zdjęcie kabla a tekże przesłano mi go (zdjęcie) poprzez email z pewnej sieci sklepu gdzie skladalem rękojme na którym zapewniono mnie że będzie działać wszystko poprawnie ... oczywiście kabla w polsce nie idzie nigdzie kupić (identycznie taki sam) nawet przez internet, ale znalazłem otóż ten kabel w Szwajcari a tak się składa że mam tam rodzine i pozostaje mi tylko czekać na zamówiony kabelek jeśli to nic nie pomoze to kolejna rękojma ... ciekawe co pozniej wymyslą poniżej link do kabelka jeśli by kogoś interesowało 

https://www.hdmi-cable.ch/en/ultra-hdtv-premium-hdmi-cable/ultra-hdtv-premium-4k-hdmi-cable-2-0-mete...

Autorzy z największą liczbą like