Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU7042 + Ps4 Pro zanik obrazu i dźwięku.

Apprentice

2 link. Jutro wieczorem napiszę czy coś daje

Legend

@Batata  Może podaj markę/model swojego komputera i karty graficzniej ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

@pietas Mam dokładnie tak ustawione jak napisałeś .W tym również DHCP w konsoli na Auto .Jeszcze będę przez weekend będę  testował i zobaczmy .

Jeśli spliter jest tak skuteczny to nawet wolę kabel zwrócić kupić spliter i mieć definitywnie problem zakończony .Bo już mnie to nudzi i wkurza .

@vdsl2 Ja chyba nie zrozumiałem twojej odpowiedzi .Bo konsole mam tylko do tv podłączona (o ile o to chodzi )

@Solbar To pozostaje nam czekać .

Apprentice

@vdsl2  napisał(a):

@Batata  Może podaj markę/model swojego komputera i karty graficzniej ?

Testowane na laptopie HP omen z gtx1060 oraz na stacionarce z rtx2070 obydwa sprzęty mają problem 

Explorer
Czyli wszystko leży .Jedyne wyjście to chyba ten spliter o którym mówicie .Kupiłem tv i o niczym nie wiedziałem .Najgorsze że kupując tv nie miałem planów że 2 miesiące później przeskocze na prosiaka.
Apprentice

Nie stety ten model splitera nie rozwiązał problemu a inwestowanie w droższego nie widzę sensu. Muszę udać się jeszcze do rzecznika praw konsumenta bo obecnie mam pierwsza odmowę z tytułu rękojmi.

Explorer

Chopy ktos pisał o kablu Delock, ktos testował?? 

First Poster

Witam wszystkich. Pomyślałem, że wpiszę tego posta, aby był dla "potomnych" i tych którzy ciągle borykają się z tym problemem (obraz miga i dźwięk). Miałem dokadnie ten sam problem z modelem NU7452. Przez ostatnie kilka miesięcy próbowałem już wszystkiego. Zmiana kabla, hdcp, menu serwisowe w PS4... Jedynie jak można było "zniwelować" ten problem to wyłączenie HDCP w menu konsoli - wtedy obraz mignął po powiedzmy 15-20 minutach od włączenia konsoli na dwie sekundy i już później się to nie powtarzało. Oczywiście do ponownego włączenia konsoli.

Ostatnimi czasy potrzebowałem kabla HDMI do innego sprzętu, więc zachęcony opiniami zakupiłem coś takiego od Uniteka (https://www.ceneo.pl/53026145) Koszt około 50zł. Z ciekawości podłączyłem do PS4 PRO i problem znikął całkowicie, kompletnie, totalnie nie ma już żadnego migotania obrazu. Nie wiem, czy to kabel, czy jakiś udpate do konsoli, czy TV to naprawił (mocno w to wątpię) Ale jeśli macie z tym problem, bierzcie ten kabel, bo mi pomógł i wyeliminował całkowicie problem z migotaniem obrazu i HDCP.

First Poster

Kupiłem powyżej proponowany kabel i problem ze znikajacym obrazem nie zniknął...

Po tych kilku latach od zgłoszenia problemu szczerze wątpie, że samsung i sony w ogóle cokolwiek z tym zrobią.

Legend

@d4mn  napisał(a):

Kupiłem powyżej proponowany kabel i problem ze znikajacym obrazem nie zniknął...

Po tych kilku latach od zgłoszenia problemu szczerze wątpie, że samsung i sony w ogóle cokolwiek z tym zrobią.

@d4mn  Ile już lat zgłaszasz ten problem i do kogo ? Jaki masz model TV ? Może taki kabel MagicLink 2.0 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like