Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU7042 + Ps4 Pro zanik obrazu i dźwięku.

Apprentice

Dzisiaj pożegnałem swój tv. Moja rękojmia została uwzględniona

Apprentice

No to ciesz się ... przynajmniej tobie się udało  

Highlighted
Apprentice

Tylko co teraz kupić ?

Apprentice

Wiesz co troche nie nz temat tego tematu i problemu ale proponuje sony xf9005 jakoś do oledów nie jestem przekonany ... ;/ z tym wypalaniem ... ale jak kto co woli

Explorer

@MŁ  napisał(a):

Tylko co teraz kupić ?

Ja wiem! Kup telewizor. Bez przesady, znasz swój budżet. Zakladam, że dostęp do internetu też. Poczytaj, obejrzyj recenzje marek, które cię interesują. Nikt przecież nie wybierze za ciebie telewizora, żeby później nie było, że ktoś ci bubla polecił. Opinia jest jak ***** i każdy powinien mieć swoją.

Explorer

Ja kupiłem 65xf90 I jestem mega zadowolony. Tak samo jak wyżej zastanawiałem się nad oledem Ale że jest nie wskazany do gier w których menu jest w tym samym miejscu to odpuściłem. Tak samo dzieciaki ciągle te same kanały z bajkami oglądają więc nie chce mieć jakieś mini mini wypalone więc pozostał Sony. Polecam

Apprentice
Ja wczoraj również pożegnałem się z tym tv. Na telefoniczna decyzje kupiłem sprzedawcy o zwrocie już na weekend kupiłem xf9005. Jakość obrazu zachwyca, ale android trochę spowalnia.
First Poster

Witam. Bujam się z identycznym problemem z moim Samsungiem ue50mu6172 już od dłuższego czasu. Mam do tv podłączonego Xboxa one X. Na początku obraz znikał na sekundę. Próbowałem wszelkich możliwych zmian ustawień, wyłączanie hdru, cuda na kiju, przełączanie różnych ustawień obrazu w samym tv - nic to nie dało. W końcu pod koniec stycznia odpalam konsole i widzę mrugający co parę sekund obraz, zielone pasy i słyszę syczenie z tyłu telewizora. Dzień później z formularzem rękojmi i telewizorem w kartonie byłem już w Media Ekspercie. Pani tv przyjęła i kazała czekać. W formularzu zażądałem wymiany telewizora na sprawny lub zwrot pieniędzy .Po dwóch tygodniach otrzymałem pismo od pani z Media Expert która moje żądanie odrzuciła o zaproponowała naprawę urządzenia. W końcu w czoraj otrzymałem smsa, że tv jest do odbioru.

Po przyjeździe pani poinformowała mnie, że serwis żadnej wady nie wykrył, w protokole napisali, że wady nie stwierdzono, zaktualizowali jedynie oprogramowanie i zalecają ustawienie trybu true color i ustawienie HDR na auto w konsoli (nie wiem czy oni w ogóle ten tv włączali, tryb true color był na wszystkich źródłach ustawiony ale ok). Wysłałem im z telewizorem nawet nagranie telefonem wady, pewnie w ogóle nawet tego nie obejrzeli, po co. Włączyli, działa, wypad.

Dziś podłączam telewizor i po 30 minutach gry obraz mrugał co w ogóle mnie nie dziwi no bo szanowny serwis nie zrobił NIC. Nie wiem co ja mam zrobić w takim wypadku, sklep i serwis się na mnie wypiel. Rzecznik konsumenta? 

Apprentice
Aż dziwne że to przyjęli bo w rękojmi wybierasz jedną metodę załatwienia sprawy. Ty nie masz im dawać że tak lub tak. Oni mogą zamiast wymiany proponować naprawdę ale Ty dajesz jedną propozycje.
A teraz składaj druga rękojmię też po 1 naprawie u mnie nie pomogło i na infolinii mi tak doradzono.
Zbieraj papiery żebyś miał argumenty w ręku.
Ps. Sąsiad ma serie 6 i moje PS4 pro tam problemu nie robiło więc widać że coś jest nie tak. Jak możesz przetestuj różne kable + opcje 4k z pc lub dekodera.
Apprentice

U mnie wyglada tak serwis dostal zdj kabla od samsunga ktory mam kupic ... po kupnie kabla oczywiscie dalej to samo serwis zrobil zdj kabla ze jest identycznie taki sam jaki samsung kazal zakupic dodam ze kabla w polsce nie szlo kupic nigdzie ... dopiero z za granicy udalo mi sie go sciagnac i poslal to do samsunga a teraz dostalem odp ze telewizor nie jest kompatebilny pod tą konsole i samsung wypiera sie ze wysylal jakiekolwiek zdjecie kabla do serwisu a serwis potwierdza to ze oni im zdj kabla wyslali na szczescie mam nagrane rozmowy i z serwisantem i z samsungiem na tel... i ide do rzecznika z tym ...

Autorzy z największą liczbą like