Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU7042 + Ps4 Pro zanik obrazu i dźwięku.

Explorer
Loo Panie jakiś admin wyskoczył jak królik z kapelusza i od razu straszy. Może skasujcie temat w ogóle. W sumie to obciach, że ludzie proponują sobie zakup tv innych producentów na stronie Samsunga, a ten nie robi nic by swoim klientom nabitym w butle pomoc, żenada hehehe.
Apprentice
Oleda bym się bał gram w 3gry
Apprentice

Dostałem telefon ze sklepu z odpowiedzią że serwis samsunga twoerdzi że telewizor jest sprawny pod konsole tylko trzeba mieć kabel " hdmi 2.0 high speed cable with ethernet " ...hahaha już dawno mam taki kabel i nic to nie daje ... co robić dalej ? Odwołanie ? 

Apprentice

Taki kabel dołączył producent pleja do niego. Skoro uważają że jest zły to niech sklep jako odpowiedzialny za wadę tv udowodni Ci że ich inny kabel rozwiązuje problem. Ps. Mój tv ma dziś jechać na wymianę całej elektroniki (płyta, one connect, okablowanie). Dam znać czy pojechał czy oddadzą go jutro jak obiecali i co to przyniosło. Serwis też przyjechał z innym kablem (najlepszym na swiecie) i po godzinie teoria upadła. 

Highlighted
Apprentice

U mnie też wymienili płytę główną , One Connect na nowy i przyjechali ze swoim kablem hdmi. Nic to nie dało.

Apprentice
Dali inny tv czy kasę? Jaki finał?
Apprentice

Sprawa jest w toku.

Explorer

@eraelpeha  napisał(a):

Dostałem telefon ze sklepu z odpowiedzią że serwis samsunga twoerdzi że telewizor jest sprawny pod konsole tylko trzeba mieć kabel " hdmi 2.0 high speed cable with ethernet " ...hahaha już dawno mam taki kabel i nic to nie daje ... co robić dalej ? Odwołanie ? 

Masz taki kabel? To ciekawe. To jest standard gniazd, nie kabli. Jakie bzdury pierdziela. 😂😂😂

Apprentice

Tzn mam taki kabel na którym dokładnie tak pisze jak oni chcą heh masakra temat kabli już był tyle razy wałkowany a oni dalej swoje ... masakra :/

Explorer

Naprawdę Was podziwiam... Coś niesamowitego, wręcz fascynującego, że dalej wierzycie w rozwiązanie problemu.

Większość z was to pewnie stare chłopy i baby, pracujący, z jakimś tam życiem na poziomie. Więc zamiast pozbyć się tego bubla i kupić normalny i sprawny TV to od miesięcy piszecie sobie takie pierodoły jak wymiana kabla i wgrywanie softów...

Nie pojęte.

Ja sprzedałem bubla zwanego szajsungiem, kupiłem Oleda, użytkuję go już od 2 miesięcy - coś niesamowitego, wszystko działa tak jak trzeba, HDR istna bajka.  Zaniki na dekoderze 4K przelały szalę goryczy.

Szajsung wypuścił TV 4K, który o zgrozo! nie obsługuje poprawnie 4K i HDRa... Brawo.

Koniec raz na zawsze z tą śmieszną firmą. Widać po tym temacie, gdzie mają klienta. Moderator zamiast pomagać rozwiązać problem, to jeszcze go zaostrza śmiesznymy groźbami... Za to serwis dobrze znając problem zaleca wymianę kabla... MAKABRA.

Pozdrawiam, zacznijcie działać, a nie liczyć na cud. Życie każdy ma jedno, czas ucieka, warto być w 100% zadowolonym z TV

Autorzy z największą liczbą like