Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU7042 + Ps4 Pro zanik obrazu i dźwięku.

Highlighted
Explorer
Dozbieraj 400 i będzie lg b8 55 cali
Apprentice

Najlepszy z tych Wszystkich modeli które wymieniliscie ? Rozumiem że Samsung odpada ze względu na zanik obrazu i dźwięku  ?

Explorer
Jeszcze nie masz dość Samsunga, a jak trafisz drugi egzemplarz z problemami z PS pro. Czy najlepszy nie wiem, jeśli masz obawy bo to OLED i możesz mieć akcje z wypalaniem ekranu to weź Sony. Obraz napewno najlepszy będzie na lg bo to OLED w końcu.
Apprentice

Sony xf 9005 ?

Explorer
Tak dokladnie
Apprentice

@MŁ  napisał(a):

Sony xf 9005 ?

Ja chyba skusze się właśnie na sony xf 9005 ... jakoś oledy do mnie nie przemawiają ... wiadomo że jakość lepsza ale obawy z tym wypalaniem ... a z tego co czytam to ten model sony jest spoko ...

Apprentice

Jest potwierdzone że ten model Sonego nie ma problemu z ps4 pro i zanikiem obrazu ani dźwięku na parę sekund ? 

Apprentice
Sony i LG miało ten problem ale szybko rozwiązało wg neta. W końcu dobrze wiedzą co włożyli do konsoli i od kogo mają matryce
Apprentice

To teraz dylemat czy xf9005 czy LG Oled B8

Superuser II
Superuser II

Proponuję odwiedzi fora tych producentów, dopytać i nie robić tu offtopu. 

Nadużycie będzie karane. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like