Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU7042 + Ps4 Pro zanik obrazu i dźwięku.

Apprentice

Ok dzięki za info. A jak rozpocząć z nimi batalie żeby było wszystko tak jak należy ? Dodam jeszcze że na dekoderze też od czasu do czasu pojawia się zanik obrazu.

Apprentice

2 lata gwarancja a rok rękojmia ... spakuj tv zawieź na sklep i opisz problemy nie daj sobie wcisnąć w sklepie serwisu itd poprostu opisz problemy które występują powołaj się nawet na te forum ... i zarządaj zwrotu pieniędzy ... w sklepie wszystko załatwią ... 

Highlighted
Apprentice

Zrobiłem tak opisałem problem w sklepie na kartce. Podbili mi to że przyjęli pismo i po jakimś czasie dostałem odp na piśmie  że tylko serwis i że nie ma możliwości zwrotu ani wymiany. Co dalej w takim przypadku ?

Apprentice
Powolales się na rękojmię czy na gwarancję? To jest kluczowe bo masz całkiem inne uprawnienia możliwości terminy i podmiot odpowiedzialny. Odwiedź stronę UOKiK i poczytaj.
Apprentice

Powołałem się na renkojmie. 

GrandMaster

@MŁPoczytaj na tej stronie https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
To albo infolinia UOKiK albo kolejna reklamacja z tytułem wezwana do ostatecznej naprawy pod groźba odstepnia od umowy sprzedaży z tytułu nierozsądnego czasu naprawy
Apprentice

Jeśli masz tv zakupiony nie dluzej niz rok to zawsze mozna go oddac na rekojmie do sklepu ... i nye daj sobie wciskać kitu od sprzedawcy ...

Apprentice
Rok to czas kiedy jeśli wystąpi wada domniema się że była już w momencie sprzedaży. Samej rękojmi jest 2lata.
Apprentice

Pojadę jutro do sklepu załatwić sprawę. Co polecacie za Tv zamiast tego Samsunga? 

Autorzy z największą liczbą like