Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU7042 + Ps4 Pro zanik obrazu i dźwięku.

GrandMaster

Rozmawiałem z kolegą, który pracuje w serwisie i powiedział mi, że Samsung zna problem z kompatybilnością konsoli i pracują, nad tym trzeba poczekać.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Apprentice

Mili Państwo,

Otóż wszystko wskazuje na to, że u mnie problem ustał. Co zrobiłem? Przypomniałem sobie, że mam jeszcze jeden (trzeci) kabel w domu. Zwykły no-name z napisem na gumowym oplocie "premium high speed hdmi cable with ethernet" (ten, ktory do tej pory był podłączony, wyglądał dokładnie tak samo, ale bez określenia premium na tym nagrzewie). Podmieniłem, ustawiłem na nowo w tv, że to źródło to ps4, ustawiłem tryb gry na sztywno i ten tryb uhd color dla tego wyjścia. W ustawieniach ps4pro mam wszystko na automacie (wcześniej mogłem grać tylko na sztywno na 2160 yuv420), nic już nie wywala, nie gubi sygnału. Gry odpadają sie w trybie yuv422, ktory był niedostępny, hdcp 2.2. Czyli wszystko tak jak powinno być- jest. 

Edit: rozłaczyłem wszystko, ściągnąłem tv ze ściany by wpuścić ten kabel w ścianę i wszystko poskładałem tak jak było, kilka godzin grania bez przerwy w różne gry - pspro na tym nowym kablu działa tak, jak powinno. Póki co... Będę używał, napisze za jakiś czas jak to działa.

Explorer
Heh zrujnuje Twoje szczescie, problem wroci, za dzien, dwa, tydzien ale wroci. Gwarantuje.
Apprentice

@Ljonel  napisał(a):
Identyczny problem mam z dekoderem 4K (pisałem już o tym), więc winny wg mnie jest TV.
Ponadto nie widziałem wpisów o takich problemach na telewizorach Sony.

To weź człowieku wymień dekoder ... ja mam też ten dekoder i na mu7052 nie ma żadnego problemu ... bynajmniej takiego jak z ps4 pro ... (też ci to już wcześniej pisałem)

Explorer
Informuję człowieków, że wymiana dekodera nie przyniosła żadnego rezultatu. Tak samo jak wymiana PS4 PRO.
W pierwszej kolejności oba sprzęty były reklamowane i wymienione na nowe.
Także dalej obstawiam, że winny jest wyłącznie bubel TV.
GrandMaster

@LjonelTo dlaczego nie reklamujesz TV u sprzedawcy ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
A chciałbyś zostać bez TV na około miesiąc ? Bo ja nie. Z domu to by mnie kobieta pogoniła.
Explorer
Ponadto pewnie wgraliby ten sam soft i dodali śpiewkę o tym, że Szajsung nie gwarantuje kompatybilności z innymi urządzeniami.
GrandMaster

@LjonelJeśli zgłosił byś TV do serwisu Samsunga to możesz otrzymać TV zastępczy na czas naprawy.

Apprentice

U mnie dekoder gra 24h i zadnych zatracen obrazu nie ma na tym tv ... i ogólnie jakość telewizji na tym tv jest bardzo dobra ... tylko to pieprzo... ps4 pro mnie irytuje :/

Autorzy z największą liczbą like