Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU7042 + Ps4 Pro zanik obrazu i dźwięku.

First Poster

Znam ten temat, bo śledziłem go już wtedy (TV posiadam od września 2017) i do ostatniej aktualizacji liczyłem, że może jednak uda się to rozwiązać jednak mijają kolejne miesiące i zero odpowiedzi. A najgorsze jest jak próbuje się jakiekolwiek konkrety uzyskać w tej sprawie na infolinii czy mailowo jak bym ze ściana rozmawiał zadaje konkretne pytania dostaje wklejony slogan.

Apprentice
Kurcze to dlaczego piszą że w mu7052 55cali jest 10 bitowa ? Wydaje mi się że od 55 cali wzwyż są 10bitowe ... a szczerze to nie widzę żadnej różnicy kolorów między rgb a yuv420 ...
Apprentice

Dzisiaj zainstalowałem nowy soft Tv który również nie rozwiązał problemu z zanikianiem obrazu i dźwięku. 

Highlighted
Apprentice

I również nie rozwiazal kwesti przycinania sie obrazu przy pilce nożnej ... :/ pytanie co ta aktualizacja wogole daje ... ?

First Poster

Ja również zaktualizowałem oczywiście zero rezultatów według mnie tak już zostanie i żadna aktualizacja tego nie naprawi. Zresztą zaraz nowa seria telewizorów wyjdzie i nikt nie będzie sobie stara zawracał głowę.

First Poster

Wspomnę jeszcze, że wpadłem na dość ***** pomysł, żeby kupić najkrótszy możliwy przewód HDMI 1m również certyfikowany, i oczywiście nie dało to żadnego rezultatów. Pisze to jedynie w formie ostrzeżenia, żeby nie narażać się na niepotrzebne koszty.

Apprentice

Nabyłem samsunga mu7002 i playstation 4 pro i też spotkało mnie miganie obrazu... Po szybkiej wizycie na google wydaje mi się, że znalazłem rozwiązanie. Wszedłem do ustawień wideo i ustawiłem zakres rgb na pełny(swoją drogą ciekawe co ta opcja zmienia) obraz zrobił się na chwię czarny a potem znowu ustawiłem na zakres rgb automatyczne i sygnał przestał zanikać. Możecie spróbować, może też pomoże.

Pomógł mi ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=ma5GrN93ULU potem grałem 4 godz i ani razu mi nie mrugnął. Jedyna różnica, że ten koleś zostawił na zakres rgb pełny a ja wróciłem na automatyczny wcześniej ustawiając pełny.

Apprentice

Jeśli chodzi o współpracę z urządzeniami zewnętrznymi innych producentów lub aplikacjami zewnętrznych twórców, Samsung nie gwarantuje tu 100% kompatybilności.

W związku z tym niema podstaw na wymianę telewizora na nowy, ponieważ niekompatybilność nie jest wadą produktu.

Taka odpowiedz Samsunga. Jakies ***** ostat i Mój TV waszej firmy. Dobrze ze wogole dziala bo kupujac tv nie oczekuje ze bedzie dzialac dekoder albo konsola bo mam tv zeby na niego patrzec jakas kpina

Apprentice

Hahaha ale polecieli ... no masakra dobrze ze dekoder mi działa na tym szajsungu

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @PEIHA

Prawdą jest, że żadna firma nie może odpowiadać za pełną kompatybilność z urządzeniami innych producentów.

Tak samo można powiedzieć, że konsola nie jest kompatybilna z telewizorem. Nie w tym jednak rzecz. Ze swojej strony postaram się uzyskać informacje od inżynierów, czy sytuacja może ulec zmianie po kolejnych aktualizacjach.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED