Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU7002T CAM CI+ cyfrowy polsat

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam wszystkich forumowiczów!

Od niedawna jestem posiadaczem w/w telewizora i do tego zakupiłem telewizję cyfrowego Polsatu . Ze względu na to,  że telewizor jest  zawieszony na ścianie i nie ma ani półki ani komody postanowiłem zaopatrzyć się w kartę CAM. Teraz mój problem. Przełączanie kanałów odbywa się bardzo wolno. Kilka sekund jest ciemny obraz, następnie pojawia się ekran z napisem brak sygnału i w końcu uruchamia się dany kanał. Całość trwa około 5-7 sekund. Wyłączyłem blokadę rodzicielską. Zainstalowałem najnowsze oprogramowanie telewizora oraz karty więc wszystko jest aktualne. Czy da się coś zrobić z tym aby kanały szybciej się przełączały? 

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Explorer

Niech operator wymieni Ci moduł Ci+na taki sam tylko innej firmy. Samsung nie daje stuprocentowej kompatybilności ze wszystkimi modułami (niektórych producentów po prostu nie działają lub działają źle).

Navigator

Tak potwierdzam, nie wszytkie moduły działaja poprawnie 

sprawdz na stronie polsatu tam jest lista

22 ODPOW. 22
Explorer

Niech operator wymieni Ci moduł Ci+na taki sam tylko innej firmy. Samsung nie daje stuprocentowej kompatybilności ze wszystkimi modułami (niektórych producentów po prostu nie działają lub działają źle).

Navigator

Tak potwierdzam, nie wszytkie moduły działaja poprawnie 

sprawdz na stronie polsatu tam jest lista

First Poster
Tylko czy oni tak chętnie mu to wymienią I czy mają w swojej ofercie jakiś inny model ?
Superuser II
Superuser II

Ale to już pytanie do infolinii ze słoneczkiem w tle. Tak jak napisali koledzy powyżej, nie wszystkie moduły są certyfikowane przez Samsunga. Z tego co wiem, to taka certyfikacja była na pewno dla cyfra/nc+ jak jest dla polsatu nie wiem.

Nawet taki fajny piktogram był.

urzadzenie_certyfikowane.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Mają tylko jeden model tych modułów 😐I obecnie nie mają na stanie więc muszę czekać na wymianę. Coś czuję , że i ta wymiana mi nie pomoże😥

First Poster

Może wiecie czy jest możliwość zakupienia innego modułu zamiast tego,  który daje polsat? Jeśli jest taka możliwość to który wybrać? 

Superuser II
Superuser II
Poszukaj coś co pracuje w tym samym standarcie kodowania co polsatowski. Nie wiem w czym oni kodują, ale jak znajdziesz odpowiednik/zamiennik łatwiej będzie zapytać google czy ktoś używał?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

ja mam moduł od upc i ładnie śmiga

First Poster

Na naziemnej i ogólnie telewizor bardzo dobrze działa z czego jestem zadowolony. Obraz również bardzo ładny. Niestety tylko ten cyfrowy Polsat i ten moduł od nich nie działa jak trzeba. Chyba , że wind tego jest po stronie anteny. Jest podlaczona antena zbiorcza, chociaż naziemna jest z tego samego kabla. Po za tym z tego co się zorientowałem to do karty Polsatu pasuje tylko ich moduł i koniec😐 Więc na razie czekam aż u mnie będą mieli na stanie lub wymienię we Wrocławiu w weekend i wtedy się okaże co i jak 😀

Autorzy z największą liczbą like