Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU6172 rozłącza wifi w mieszkaniu po odpaleniu netflix

Legend

To nie wina po stronie TV Samsung a samego routera jedne udane modele były  TL-WR1043ND lub TL-WR1042ND

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Apprentice

Witam

Mineło kilka dni od zmiany routera, wszystko działa, telewizor pracuje w sieci HBO GO odbiera stabilnie. Wymiana routera była dobrą decyzja.

Legend

@Piotr44 Ja już dawno pozbyłem się Tp-linka miałem Asus RT-AC68U, ale teraz mam Netgear r7800 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

W takim razie nie pozostaje mi również nic innego jak wymiana routera. Dzięki Panowie

Legend

@nyno909Nie ma za co jak potrzebujesz jakieś pomocy w doborze routera pisz śmiało 

Explorer
Planuję kupić ten sam router co Piotr - Asus RT-AC750
Legend

@nyno909Jak nie jesteś wymagający to spoko tylko on ma LAN-y 100 a nie 1Gb

Explorer

Kupiłem tego Kas

Explorer

Kupiłem ten router Asusa i jestem mega zawiedziony .. O ile tv nie rozłącza internetu to prędkość wifi na tb wynosi 6mb/s ...  A tp linku miałem ponad 30mb. Nowy router mam położony w tym samym miejscu co stary. Już wolę te rozłączanie niz przeskakiwanie jakości na netflix. Nie sądziłem że robią teraz takie badziewia. 

Legend

@nyno909A połączony jesteś 5GHz i sprawdż jaki masz firmware w routerze ? 

Autorzy z największą liczbą like