Wsparcie

Open search

Samsung UE55KU6640S(zakrzywiony ekran) sam sie włącza!

First Poster

Witam. Od miesiaca czasu mam problem z moim telewizorem,ktory samoczynnie wlacza sie w nocy lub w ciagu dnia. Opcje automatycznej aktualizacji mam wylaczona..Juz wyjmowalem baterie z pilota Samsung, z pilota cyfrowego polsatu a i tak sie wlaczyl. Mial kiedys juz ktos taki problem? Z gory dziekuje

5 ODPOW. 5
GrandMaster

@sfabianCzy resetowałeś TV do ustawień fabrycznych ? A jaką masz wersie firmware czy taką wer 1230.5 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Tak resetowalem do ustawien fabrycznych i nic, wersje mam 1230. Pisalem juz meila do samsunga ze mam ten problem,to odpisali ze mam im zadzwonic i oni wykonaja zdalne polaczenie z tv, by doprowadzic do resetu serwisowego. Tylko ze dodzwonic sie do nich nie idzie...poniej pisalem na czacie z jednym z samsunga to mi wlasnie mowil o tych bateriach z pilota ze je wyciagnac i zobaczyc co sie stanie. No i nie pyklo 🙈

GrandMaster

@sfabianCzy dzwoniłeś pod ten numer tel 22 607 93 33 ? Czy po wyjęciu baterii na całą noc też TV sam się włącza ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Podano mi nr 801-172-678 i tam sie nie dodzwonilem,pozniej znalazlem ten nr 22...i mi wlasnie tez powiedzieli,zeby sprobowac z bateriami. Przez 1 dzien baterie z pilota samsung byly wyjete, tv sie wlaczyl. To wyjalem baterie z pilota cyf.polsatu...minely dwa dni i dzisiaj tv sie wlaczyl

GrandMaster

@sfabianA TV jest jeszcze na gwarancji ? W tej serii trzeba uaktualnić micom z poziomu serwisowego i problem powinien ustąpić tak kiedyś robiłem na takie objawy nie rób tego na wlasną rękę.

Autorzy z największą liczbą like