Wsparcie

Open search

Samsung UE43NU7442UXXH w jaki sposób podłączyć mini jacka 3,5 mm

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Hej czy istnieje jakaś możliwość aby podłączyć głośniki zewnętrzne Harman Kardon Soundsticks III Po wejściu mini jack 3,5 mm do telewizora Samsung UE43NU7442UXXH?  

Zdjęcia wejść załączam. Dziękuję za wszelkie sugestie 🙂IMG_20191026_192250.jpg

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Chyba najlepsza opcja to adapter bluetooth 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Legend

Zobacz tu https://allegro.pl/oferta/przetwornik-dac-kabel-optyczny-wyjscie-3-5mm-jack-7425349340

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

7 ODPOW. 7
Legend

@angelo1101  Możesz to zrobić przez konwerter hdmi jack.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

@vdsl2  napisał(a):

@angelo1101  Możesz to zrobić przez konwerter hdmi jack.

Możesz proszę dać jakiś link do tego ? I czy audio wtedy będzie normalnie działało np na Netflix?

Pozdrowienia

Legend

@angelo1101  Jest, coś takiego przejsciowka adapter hdmi vga jack  czy konwerter HDMI tak będzie działo z każdą aplikacją, jak Netflix, czy YT.

Apprentice

Chyba najlepsza opcja to adapter bluetooth 🙂

Legend

@angelo1101  Jest też konwerter z optycznego na jack. 

Apprentice

Nie mogłem znaleźć 

Legend

Zobacz tu https://allegro.pl/oferta/przetwornik-dac-kabel-optyczny-wyjscie-3-5mm-jack-7425349340

Autorzy z największą liczbą like