Wsparcie

Open search

Samsung UE22H5600 problem z vod.tvp.pl

First Poster

Witam, czy ktoś ma ten sam problem co ja? Chodzi o aplikację vod.tvp.pl a konkretnie o seriale, a mianowicie o serial Korona Królów. Nie ma tego serialu w spisie seriali. Próbowałam już wszystkiego - aktualizowałam apkę, odinstalowywałam i instalowałam ponownie. PIsałam już niejednokrotnie do samsunga w postaci formularza i nikt nie odpowiada....

7 ODPOW. 7
Superuser II
Superuser II
@ksss
Witaj. Na przyszłość musisz wiedzieć, że kontent w aplikacji nie zależy od Samsunga, tylko od dostawcy aplikacji/usługi.
W takim przypadku musisz kontaktować się z supportem publicznej tv, bo to oni są odpowiedzialni za zwartość w aplikacji.
Nie mam tej aplikacji na moim Q7F, ale w wersji webowej serial jest dostępny.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Bardzo dziękuję za odpowiedź. rzeczywiście Samsung odpisał mi to samo co Pan (wiadomość mailowa). Nie wiem jak skontaktować się z Vod.tvp.pl... mobilnie na laptopie bez problemu odbieram serial, a na tv nie, a Pana telewizor z którego roku jest? może to ma coś wspólnego z tym że jest to starszy model, bo mój jest z 2014 roku?

Superuser II
Superuser II

Mój to QLED Q7F z 2017 roku.

Tu masz stronę ze wszystkimi kontaktami do publicznej: https://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
New Member

Właśnie mam ten sam problem na modelu UE32H6400. Vod.tvp się nie aktualizuje. Daj znać jeśli dostaniesz jakąś odpowiedź ze strony właścicieli aplikacji. Pozdrawiam

First Poster

Niestety żadnej odpowiedzi od kilkunastu dni... Cisza... Te maile oni chyba mają tylko pro forma... :(

First Poster

Napiszę tak. Mam dwa telewizory samsung, starszy około 8 letni ma wszystko co na stronie vodtv w komputerze tzn korona królów, nowe odcinki wojenne dziewczyny i parę jeszcze nowych seriali , czy też innych programów, nowszy 3 letni nie, zatrzymał się i tak trzyma. Nie rozumiem tego!!! Nie zauważyłem też, by jeden, czy też drugi aktualizował te aplikacje. Może ktoś wie, o co w tym chodzi? Pozdrawiam.

Superuser II
Superuser II
Pisaliśmy o tym w innych tematach. Pełną obsługę vod, reżimowa jak ją zwią w sieci, przeniosła do platformy hybrydpwej HbbTV.

Autorzy z największą liczbą like