Wsparcie

Open search

Samsung Q9 QE65Q9FN 2160p - RGB czarny obraz na ps4 pro - brak kompatybilności ?

First Poster

Oto jak się gra w najnowszy hit od Rockstar

HDR zwala z nóg ...

Sytuacja w menu: https://youtu.be/asRYOi-_Yww

Rozmowa z konsultantem z Samsunga:

"Wie Pan to są dwie konkurencyjne firmy. My nie możemy zagwarantować poprawności działania z innymi sprzętami. Wina leży po stronie konsoli i oficjalne stanowisko firmy jest takie iż ps4 pro nie jest kompatybilnym produktem". Konsultant dokonał zdalnego resetu tv który rzecz jasna niczego nie zmienił...

Aby grać bez tego typu odświeżania (?) obrazu jestem zmuszony zmienić rozdzielczość na YUV420 co generalnie przekłada się na jakość obrazu.

TV ma wgrany najnowszy soft z pendriva i tak jak widać przy ustawieniach UHD Color i rozdzielczości 2160p- rgb obraz co jakiś czas obraz jest czarny.

Czy oprócz sprzedania ps4 jest jakieś remedium na tą sytuacje ?

Obraz zachowuję się tak samo na kablu hdmi z zestawu ps4 pro jak i certyfikowanego (hama).

Generalnie cyrk na kółkach. Tv kupiony msc temu, konsola 2 dni temu a zamiast radości z grania jest dyskoteka 

Sony rzecz jasna umywa ręce i twierdzi, że oni nie gwarantują... 

Konsole sprawdzę najszybciej jak się da na innym tv 4k bo może jakiś faktycznie trefny model mi się trafił.

Pozdrawiam.

14 ODPOW. 14
GrandMaster

Problem jest znany w Samsungu i pracuja nad aktulizacją a widziałeś tutaj ? Czy masz najnowszy firmware wer 1153.3 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Tak. Soft jest najnowszy. 

GrandMaster

Jak wiadomo cały problem jest po stronie PS4 PRO a teraz Samsung stara się jakoś naprawić.

https://www.youtube.com/watch?v=syJ5GKs4uos

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Podepnę się
Co wnosi aktualizacji 1153 ?
GrandMaster

Niema żadnych informacji co wnosi i co dodano.

Highlighted
First Poster

To pewnie jakaś tajemnica

GrandMaster

@KABA59  napisał(a):

To pewnie jakaś tajemnica

Może coś się dowiesz pod tel 22 607 93 33

First Poster

Dzięki

First Poster

Znalazłam rozwiazanie 

Sprzedałem ps4 pro i kupiłem xox

Polecam ! 

Autorzy z największą liczbą like