Wsparcie

Open search

Samsung 65nu8042 Xbox One X automatyczny restart tv i problem z Hdmi 1

Apprentice

Powiem wam, że już jakoś od ponad tygodnia mam podłączone pod HDMI 1 ( wcześniej arc) i nie zdarzył się ani jeden reset.

Apprentice

A myśleliście też czy może to zależeć od temperatury otoczenia ? Może coś się grzeje? Bo jak napisałem powyżej o innym wejściu hdmi tak w tym samym momencie temperatury ja dworzu mocno spadły.

Explorer
ja rowniez ale do tego zmienilem Kabel NA Belkina HDMI 2.1 narazie mam spokoj ale to pewnie przez to ze nie gram tyle H jak kiedys po 5-6h
Apprentice

Wczesniej też bywało ciepło .U mnie ewidentnie po aktualizacji. Tv mam od listopada i do maja był spokój . 

Apprentice

Restart trwa 5 sek to ile tej temperatury tv może wytrącić . Bo po restarcie działa nadal . Restarty się nie zapetlaja

Apprentice
Expert

@Jaca24j, w zaistniałej sytacji proszę o kontakt z naszą infolinią pod numerem 801-172-678. Konsultant wykona krótką diagnostykę pod kątem sprawdzenia poprawności działania urządzeń.

Explorer
Witam Pani Dario diagnostyki byly robione mysle ze nie tylko u mnie i system nie pokazal w logach zadnych bledow.. a jednak nadal wystepuja problemy jak czytam komentarze.
Expert

@PrzemoS, rozumiem, jednak mimo wszystko bardzo proszę o kontakt. Pobierając danie będziemy mogli zapoznać się z zaistaniałą sytuacją i przekazać do odpowiednich osób.

Dodatkowo proszę wszystkich o podanie modeli telewizorów w jakich występuje ten objaw. @Jaca24j @Verqlan @prot82 @kilraf 

Explorer
robili mi ostatnio ten test i powiedzieli ze nic nie wyszlo i nie moga nic zrobic bo zdalny system nie pokazuje bledow.... jesli chodzi o mnie to model 65nu8042.
Autorzy z największą liczbą like