Wsparcie

Open search

Samsung 65nu8042 Xbox One X automatyczny restart tv i problem z Hdmi 1

First Poster

U mnie ten sam problem na modelu 55nu8072. Próbowałem zmieniać HDMI i nic to nie daje. Dzieje się to od poprzedniej aktualizacji tv, a wcześniej na 100% tego nie było. Wkurzają już mnie te randomowe restarty tv. Ciekawe czy w ogóle to naprawią, bo ewidentne coś skopali w oprogramowaniu.

Apprentice

Ludzie tu  opisują ten problem https://eu.community.samsung.com/t5/TV/Q9FN-random-reboot/td-p/1163027/highlight/false/page/2       Mam q6f 55cali i podczas grania na Xbox one x tv restartuje się randomowo.

Explorer
wyskakuje mi ze nie znaleziono strony.
Apprentice
Explorer
widze rowniez problemy na tym forum , ale nie ma rozwiazania ;/
Apprentice

Czyli dalej nic nie wiemy.

Ja nie dostałem jeszcze odpowiedzi od obsługi Klienta który natomiast przesłał zapytanie do Inżynierów.

Plus taki że problem się szerzy .

Apprentice

Tak . Ale u mnie było ok do momentu aktualizacji softu

Apprentice

Irytuje to strasznie podczas gry . Występuje zadko ale jest . Coś skopali w sofcie . Trzeba śledzić tematy może znajdzie się rozwiazanie

Explorer

no dokladnie wszyscy pisza o tym problemie a inzynierowie nie wiedza pewnie o co comone :/ i jak to Naprawic.. Ja np zapisalem sobie dokladna godzine restartu ale obsluga klienta nie mogla dojsc po logach systemowych czy cos jest nie tak...Wyszlo im ze wszystko ok.

Ja ten blad mam odkad ZAKUPIlem tv i na kazdym sofcie tak bylo...

Nie wiem moze plyta glowna dostaje po du.... w TV i restartuje sie  tak samo jak Bios w Pc podczas wysokich temp...

Apprentice

U mnie w okolicy godziny 23 . Czarny obraz po chwili włącza się i loguje do mojego konta i już jest obraz. Miałem wyłączone aktualizacje automatyczne do momentu restartu Smart hub.Zapomniałem odznaczyć aktualizacje ponownie i coś mnie podkusiło aby pobrać aktualizację . Od tego momentu mam problem.

Autorzy z największą liczbą like