Wsparcie

Open search

Samsung 65nu8042 Xbox One X automatyczny restart tv i problem z Hdmi 1

Apprentice

To jest na dwóch  

Konsultant twierdzi że jeszcze z czymś takim nie spotkał, ale przesłał info dalej.

Ciężko to sprawdzić z naszej strony czy aby na pewno wina leży po stronie tv. Ja niby mógłbym zamienić telewizory ale trochę sporo zachodu tym bardziej że resety występują sporadycznie 3-4x w tygodniu.

Explorer
Tak mam najnowszy firmware i nawet hdmi belkin 48gb 2.1
Apprentice

@vdsl2  napisał(a):

@PrzemoS @Verqlan  A może to jest rozwiązanie jak tutaj Klk 

Czy macie juz taki firmware wer 1260 ?

Ale nam dałeś długi artykuł do czytania. Ja zainstalowałem z pena jakieś 2 tygodnie temu najnowsza aktualizacje z końcówką ".8"

Niestety u mnie żadnych problemów z migotaniem jak i dźwiękiem nie ma.

Apprentice

@PrzemoS  napisał(a):

powiem ci ze tez czasem mi sie resetuje tv jak gram na konsoli xbox one x i nie wiem czy jest to spowodowane ... Wymieniona plyta glowna bo hdmi 1 mi nie dzialalo i na nowej plycie to samo.

Czyli dalej Ci HDMI 1 nie działa ?

Explorer
Hdmi obraz wszystko już Ok tylko poprostu czasami jak gram wyłącza mi się tv i sam włącza poprzedzając napisem smart tv eco itp wszystko wyłączone
Apprentice

@PrzemoS  napisał(a):
Hdmi obraz wszystko już Ok tylko poprostu czasami jak gram wyłącza mi się tv i sam włącza poprzedzając napisem smart tv eco itp wszystko wyłączone

No to dokładnie tak jak u mnie.

Taka ciekawostka że problem odrazu po kupnie nie było. Od początku miałem włączona opcje automatycznego wyłączania tv, wydaje mi się że wtedy problem resetowania nie występował . Muszę to przetestować u siebie , niezależnie od wyniku, nie jest to rozwiązanie ok, ale zawsze to okrąg poszukiwań winowajcy będzie szczuplejszy.

First Poster

Witam

Na moim 55mu8072 ten sam problem.grajac na Xbox one x już kilka razy tv sie zrestartował.dzis w przeciagu 10 minut 2 razy.oprogramowanie tv wgeane najnowsze jakie jest

Apprentice

Konsultant wyslal zapytanie do inżynierów . Czekamy na odpowiedz

Apprentice
Kilraf a do którego HDMI masz podłączone ?

Ja testuje różne opcje , przełączyłem z HDMI (arc) na HDMI 1 i jak narazie 2 dni spokój, ale nie siedziałem też długo.
First Poster

Do tej pory miałem na HDMI 1. Dziś po kolejnych restartach podłączyłem pod HDMI 2. Dopiero będę testował czy to coś da.

Autorzy z największą liczbą like