Wsparcie

Open search

Samsung 65nu8042 Xbox One X automatyczny restart tv i problem z Hdmi 1

Apprentice

U mnie wczoraj zrobiony reset przez konsultanta i jak na razie ok.

Co do matrycy ja mam od nowości taka wydaje mi się że skazę , podczas gdy podświetlany czarny kolor ( najlepiej cały ekran na czarno) wtedy mam taki punkt wielkości dłoni z wyblakłym kolorem czarny o kilka takich mniejszych plam w innych miejscach. Nie to plany które widać nacodzien , czarne wyblakłe "chmury" , a w dodatku najbardziej widocznie przy kompletnej ciemni w pokoju.

Konsultant poleci mi zrobienie foty i przesłanie formularza, wczoraj coś próbowałem ale nie wiem czy uda mi się uchwycić to aparatem.

Explorer

@Verqlan  napisał(a):

U mnie wczoraj zrobiony reset przez konsultanta i jak na razie ok.

Co do matrycy ja mam od nowości taka wydaje mi się że skazę , podczas gdy podświetlany czarny kolor ( najlepiej cały ekran na czarno) wtedy mam taki punkt wielkości dłoni z wyblakłym kolorem czarny o kilka takich mniejszych plam w innych miejscach. Nie to plany które widać nacodzien , czarne wyblakłe "chmury" , a w dodatku najbardziej widocznie przy kompletnej ciemni w pokoju.

Konsultant poleci mi zrobienie foty i przesłanie formularza, wczoraj coś próbowałem ale nie wiem czy uda mi się uchwycić to aparatem.

Pewnie mowisz o cloudingu czyli standard w technologi LED podswietlenia krawedziowego u innych widac mniej u innych wiecej.. nie wiem czy oni uwzgldeniaja to w Gwarancji   Objawia sie to najbardziej na bokach dlatego moim zdaniem tego nie zniwelujesz, ale mozesz probowac i wyslac im zdjecie..    wracajac do mojego problemu :Ja mam totalne wypalenia tylko widoczne to jest w trybie serwisowym . Pewnie stal na ekspozycji z ciaglym jednym tlem i Dioda Led stracila na mocy  . w Dodatku jak np padl mi port hdmi1 to musial pasc kondensator badz stabilizator wtedy matryca tez dostawala po dupie  i przyczynilo sie do zwiekszenia mocy swiecenia matrycy..

Expert

@PrzemoS, daj znać jak sprawa się zakończy.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Apprentice
Ogólnie skoro jest możliwość sprawdzania ilości godzin odpalonej matrycy to powinni to z góry dokumentować w sklepie.

Wracając do mojego problemu to nie nie, krawedzie są ok, wiem że w podswietleniach LED , nie ma co oczekiwać super czerni, ale ja te plamy mam bliżej środka matrycy i i są mocno nieregularne. Wczoraj jak jeszcze nie było tak ciemno to ciężko się tego doszukać, ale czasami w nocy pierwsza lepszą osoba od razu to zobaczy.
Explorer

@Verqlan  napisał(a):
Ogólnie skoro jest możliwość sprawdzania ilości godzin odpalonej matrycy to powinni to z góry dokumentować w sklepie.

Wracając do mojego problemu to nie nie, krawedzie są ok, wiem że w podswietleniach LED , nie ma co oczekiwać super czerni, ale ja te plamy mam bliżej środka matrycy i i są mocno nieregularne. Wczoraj jak jeszcze nie było tak ciemno to ciężko się tego doszukać, ale czasami w nocy pierwsza lepszą osoba od razu to zobaczy.

zadzwon do sklepu jako rekojmi badz bezposrednio z tytulu gwarancyjnego do Samsunga to ci pomoga wyslij formularz zgloszeniowy gwarancyjny zalacz w mailu zdjecia chlopaki Ci pomoga

jesli chodzi o twoj pierwszy akapit to w sklepie nie moge tego udokumentowac pewnie, w przypadku wejscia w tryb serwisowy juz na wstepie bedzie stracona gwarancja Pewnie TV Samsunga rowniez maja wyswietlone juz na wstepie do xx  godzin bo sa poddawane testom po zlozeniu  

Explorer

Sprawa zakonczyla sie naprawde szybko super serwis Samsunga naprawa w pare dni podpisalem Serwisantowi protokol naprawy i pojechal.. dzisiaj przeprowadzilem Testy..

Stojac od prawej strony z boku tv patrzac sie po dlugosci tv i zamykajac prawe oko ( tak jak sie patrzy czy deska jest prosta)  widze ze telewizor z lewej strony ekranu jest krzywy cos ala TV CUrved . (matryca sie wypycha na zewnatrz)

tylko lewa strona o okolo 20cm.. wczesniejsza matryca czegos takiego nie miala  ..

Clouding  wiadomo cloudingiem ale czegos takiego nie widzialem...to moja Matryca wczesniejsza tak nie miala ......

IMG_8674.JPGIMG_8675.JPGIMG_8676.JPGIMG_8677.JPGIMG_8678.JPG

Hotshot

Cześć @PrzemoS,

Dziękuje Ci za informację zwrotną odnośnie do naprawy. Dobrze, że serwis szybko uporał się z całym procesem. Przyznam, że nigdy nie sprawdzałem matrycy TV w opisany przez Ciebie sposób. Oczywiście możesz zareklamować naprawę, jeśli krzywizna, którą opisujesz jest dokuczliwa.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED