Wsparcie

Open search

Samsung 65nu8042 Xbox One X automatyczny restart tv i problem z Hdmi 1

Apprentice

Dziś kolejny restart po godzinie gry  przy włączonym freesync  Xbox podłączony pod HDMI 1 . Czy ktoś zamierza coś z tym zrobić . Pani DariaT obiecała odpowiedz . BĘDE ODRADZAŁ KAŻDEMU ZAKUP MARKI SAMSUNG ...P.S Support tu nie istnieje... Wspomnę jeszcze o aplikacji Smart Things która jest porażką.

Highlighted
Explorer
ja narazie nie mialem problemu z restartem moze dlatego ze gram max 2h. wczesniej mi sie to dzialo jak czas grania wynosil +2h. Wiec ciezko mi sprawdzic ale jesli sie znowu to dzieje uzytkownikom to nie jest dobrze.. Ja za pare miesiecy do salonu celuje w LG Oleda B9 a tego Samsunga zostawiam zonie do pokoju niech sobie katuje Netflixa ;p
Apprentice

Wiemy już, że powodem jest włączona funkcja "freesync", czyli w bardzo dużej mierze ułatwiliśmy Samsungowi zadanie.

Odpowiedzi od ekspertów brak pomimo obietnic, aktualizacji brak.

Mijają miesiące, od Siebie dodam że od momentu wyłączenia funkcji freesync tv ani razu się nie zresetował, natomiast czasami używam tej funkcji przy mniej " wymagających " grach i takie resety wystepują nagminnie

Explorer
Mozliwe ze masz RACJE chociaz nie testowalem przy wyl zawsze ta opcja duzo mi daje.. Ostatnio tez mi sie wylaczyl tv i poNOWNIE WLAczyl wraz z logiem SMART TV... co prawda nie gram czesto jak kiedys ale to bardzo irytuje ...;/
Apprentice

wiem, że dużo daje, ale jak widac nie można mieć wszystkiego

Przetestuj u Siebie, kilka postów wyżej inni zgłaszali taki sam fakt.

U mnie testy na tv 65 i 55 cali. Przez ponad miesiąc głównbie na wyłączonym freesync i zero resetów. Aktualnie freesync używam tylko przy fifie i tutaj resety wystepują, czasami też zapomne ponownie wyłączyć to tak samo przy resecie mi się przypomina 

Autorzy z największą liczbą like