Wsparcie

Open search

Samsung 55nu8002 - Netflix i PS4 klatkuje. Rozłącza konsole podczas gry.

First Poster

A o co chodzi bo nie za bardzo się orientuję, dziękuję za odpowiedź 

Legend

@fifiarf  Aktualizacja TV: [PORADNIK] Aktualizacja oprogramowania w telewizorach Samsung 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Tak tak sprawdziłem posiadam tą wersje nie wiem dlaczego tak siw dzieje i nie wiem czy wcześniej ten problem tez występował czy dopiero jak zwróciłem uwagę ze cos takiego sie pojawia to teraz jestem przewrażliwiony.

Legend

@fifiarf  Zadzwoń na infolinie Samsung tel. 22 607 93 33 i sprawdzą zdalnie, czy nie ma żadnych błędów.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Też to robiłem juz wcześniej zglaszalem nic nie wyszło chyba faktycznie moze ta aktualizacja akurat na ten model tak działa.

Legend

@fifiarf  W modelach serii "K" problem został, rozwiązany  a cały problem z Auto Motion Plus jest znany od lat. 

First Poster

A jak rozwiązali ten problem ?

Legend

@fifiarf  Została wydana aktualizacja wer 1231 dla modeli "K" może doczekasz się dla twojego TV.

First Poster

Noo mam nadzieję jeśli pomoze, dziękuję za odpowiedzi i za pomoc pozdrawiam 

Autorzy z największą liczbą like