Wsparcie

Open search

Samsung 55NU8072. Smużenie/Ghosting w grach na konsolę PS4 pro.

Highlighted
GrandMaster

@Piotr1986 Pozostaje Ci reklamacja u sprzedawcy z tytułu rękojmi.

Równiesz możesz skorzystać ze wsparcia przez e-mail https://www.samsung.com/pl/support/email-technical-question/

dolanczając filmy z YT.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Wizyta serwisanta umówiona na poniedziałek. Po rozmowie telefonicznej jestem pełen obaw.

Apprentice

No i to by było na tyle. Zostałem z moim zdaniem wadliwym sprzętem.

Explorer

Był serwisant ???

GrandMaster

@Piotr1986  Otrzymałeś opinie serwisową ? Możesz się od niej odwołać do działu reklamacji

https://www.samsung.com/pl/info/contactus/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
Yo słuchaj, auto motion off ostrość 0, wszystkie wejścia maja mieć włączone uhd hdr, kontrast dynamiczny off tryyb gamę Mode auto motion off i sprawdź czy dalej jest g hosting, jeśli wszystko będzie na off i giehosting jest nadal, to pewnie walniety panel :(((, bo za ghosting może być winne źle ustawienie auto motion plus i ostrość...
Apprentice

@pietas Sprawdzane były wszystkie możliwe ustawienia, konsole, kable i problem z ghostingiem dalej istnieje.

@vdsl2 Sympatyczny Pan Technik/Serwisant był wczoraj, zobaczył o co mi chodzi i stwierdził, że jest kiepsko, bo czegoś takiego to raczej nie uznają jako wadę. Na warsztacie odpalą najlepszej jakości wideo(demo czy coś) sprawdzą parametry i powiedzą, że wszystko jest ok. Z góry myślał, że o inną usterkę chodzi, bo dostał w notce od samsunga , że to plamy, pasy i inne martwe piksele (tak pewnie skategoryzowało w systemie)  W filmach jest to słabo widoczne, albo w ogóle, tylko w grach(w tym celu go kupiłem) można to dokładnie zauważyć. Odpalił pilotem menu serwisowe, zrobił reset, który niczego nie przyniósł. Cyknął fotę paragonu oraz metki za tv i dodał, że jak będzie na miejscu, to popyta mądrzejsze głowy od niego co z tym fantem zrobić i w razie czego da mi znać. Ja wiem, że będzie raczej lipa, a szkoda, bo sam w sobie nu8xxx jest całkiem solidnym ekranem, tylko pewnie ja miałem pecha. Jutro idę do znajomego , który posiada ten sam model, to sobię sprawdzę, czy też ma takie cyrki.

Explorer

Oj to nie dobrze :((( wiesz co jeszcze spróbuj - MENU/ŹRÓDŁA/pS4/ STRZAŁECZKA DO GÓRY I EDYTUJ  i ustaw na KONSOLA DO GIER za miast ps4 , zmieniałeś wejście HDMI ?

Apprentice

Tym sposobem to można jedynie zmienić samą nazwę źródła ;P   Jak już wcześniej gdzieś tu wspominałem, jedynie ustawienie w grze suwaka gammy na maksa redukuje/likwiduje efek smużenia. Czyli winny jest kolor czarny.

Explorer

hehe , wiem ale zrób tak i sprawdź , powaga , tak rozwiązałem black outy na ks7000  

w sumie z tego co czytałem to ludzie właśnie narzekają na ten ghosting , ale to wymieniali im panele ale za granicą , a my ...

Autorzy z największą liczbą like