Wsparcie

Open search

Samsung 55MU7002 problem z filmami 4k 10bit HDR

Apprentice

Witam

Problem dotyczy filmów odtwarzanych z dysku (USB 3.0) na w/w tv. Otóż niektóre filmy (Justice League, nowy Thor) śmigają i wyglądają aż miło. Niestety zdarzają się filmy(nowy Jumanji, Blade Runner, nowy Maze Runner), gdzie obraz co 5-10 sek. strzasznie przycina.

Czy to wina dysku, czy TV, czy samego filmu ? Na niektórych forach ludzie pisali, że podobny problem wystepuję w TV z serii 8.

Mam wgraną najnowszą aktualizację.

3 ODPOW. 3
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Michussj4

Jeśli wykonałeś już aktualizację przez USB, sprawdź format pliku z filmem. Bardzo możliwe, że wykorzystywany jest inny kodek. Warto sprawdzić również odtwarzanie z innego dysku/pendriva.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice

Witam,

Podepnę się pod temat. Od jakiegoś czasu mam problemy z odtwarzaniem filmów 4K z USB (adaptor z karty Sandisk 64 V30 A2). Filmy wychodzą z gopro w najwyższej jakości. Filmy strasznie tną, nie da się tego oglądać. Na komputerze chodzą bez problemu. Jakieś pomysły?

GrandMaster

@BigW  Może podaj model TV ? Już wiem masz KS7000 a problem może być po adaptorze

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like