Wsparcie

Open search

Samsung 49k5600 - problem połączenia laptopa z telewizorem.

New Member

Witam,

Posiadam problem z połączeniem laptopa z telewizorem . Problem dotyczy zarówno połączenia bezprzewodowego jak i za pomocą kabla vga z przejściówką na HDMI. 

Gdy próbuje połączyć za pomocą kabla tv nie odnajduje na wszystkich 3 wejściach źródła . Laptop mogę bez problemu podłączyć do innych monitorów samsunga natomiast do telewizora już nie .

W przypadku połączenia bezprzewodowego pomimo tej samej sieci laptop nie cce się połączyć . Wykorzystując aplikację samsung smart view zarówno na komputerze jak i telefonie tv nie jest odnajdywany . 

Telewizor jest nowy, połączenie inernetowe jest sprawne ponieważ netflix/showmax/youtube działa . 

Jeżeli znajdzie się ktoś kto potrafi rozwiązać mój problem będę bardzo wdzięczny i z góry dziękuje.

Pozdrawiam 

Maciej 

2 ODPOW. 2
Superuser II
Superuser II
Co do połączenia kablowego, to problem może leżeć po stronie kabla. Spróbuj użyć innego.
W przypadku połączenia bezprzewodowego sprawdź czy w domowej sieci nie masz jakiś ograniczeń.
Bo co innego jest, gdy występują problemy z połączeniem, a co innego jest, gdy dane urządzenie jest w ogóle widoczne.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Navigator

Witaj,

Sądząc z opisu, posiadasz lapka ze starszej generacji (łączysz przez przejściówkę VGA-HDMI). Sprawdź na innym sprzęcie kabel i przejściówkę. A jaka jest wersja windy na lapku? Sprawdź jeszcze inne oprogramowanie na lapku, np. Samsung Allshare. Twierdzisz, że połączenie inernetowe jest sprawne ponieważ netflix/showmax/youtube działa - ale jak kablem czy przez WiFi?. Może wina jest po stronie karty WiFi w telewizorze

Autorzy z największą liczbą like