Wsparcie

Open search

Samsung 40 J5100

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Dzień dobry.

Poszukuje odpowiedzi na pytanie, czy w modelu, którym podałem w temacie mogę kupić moduł nc+ i odbierać telewizję satelitarną ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Pathfinder

Hej @Falkon

Odpowiadając na pierwsze pytanie dotyczące czy możesz dokupić moduł NC+ do tego telewizora, odpowiedź brzmi nie gdyż model UE40J5100 nie ma podłączenia do anteny satelitarnej i taki moduł nie będzie wykorzystany.

Odpowiadając na pytanie czy kabel HDMI 4K polepszy odbiór obrazu, w przypadku tego TV nie polepszy gdyż nie obsłuży on sygnału 4K, ale powinien działać bez problemu gdyż jest on wstecznie kompatybilny.

Co do wyłączania/włączania pilotem od dekodera telewizor, to należy sprawdzić u producenta dekodera czy ma możliwość obsługi TV Samsung.

Ustawienia obrazu możesz zmieniać w Menu>Obraz>Ustawienia eksperckie i tu według własnego upodobania możesz zmieniać parametry obrazu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
2 ODPOW. 2
First Poster

Muszę zapytać o kabel hdmi i czy taki kabel 4k hdmi polepszy lub poprawi odbiór obrazu?

Kolejne pytanie jest takie czy ten model tv współpracuje z dekoderem wifipremium box chodzi o wyłączanie dekodera i tv pilotem właśnie od dekodera?

I chyba finał jeśli chodzi o pytania , a pytanie samo w sobie nie jednemu się nasuwa do głowy, czyli jak w samsung 40 J5100 ustawić jak najlepszy obraz?

Pathfinder

Hej @Falkon

Odpowiadając na pierwsze pytanie dotyczące czy możesz dokupić moduł NC+ do tego telewizora, odpowiedź brzmi nie gdyż model UE40J5100 nie ma podłączenia do anteny satelitarnej i taki moduł nie będzie wykorzystany.

Odpowiadając na pytanie czy kabel HDMI 4K polepszy odbiór obrazu, w przypadku tego TV nie polepszy gdyż nie obsłuży on sygnału 4K, ale powinien działać bez problemu gdyż jest on wstecznie kompatybilny.

Co do wyłączania/włączania pilotem od dekodera telewizor, to należy sprawdzić u producenta dekodera czy ma możliwość obsługi TV Samsung.

Ustawienia obrazu możesz zmieniać w Menu>Obraz>Ustawienia eksperckie i tu według własnego upodobania możesz zmieniać parametry obrazu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Autorzy z największą liczbą like