Wsparcie

Open search

SMART TV UE55F6320 - brak sygnału w 3 z 4 gniazd HDMI

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam ! Problem zrodził się po zaniku zasilania 230V. Wykonałem poradę z odłączeniem wszystkich kabli HDMI, odłączeniem zasilania 230V na 10 min. i następnie włączaniem PO KOLEJI do poszczególnych gniazd HDMI urządzeń (100% sprawny dekoder Polsat). Zrobiłem przywracanie domyślnych wartości wszystkich ustawień z poziomu MENU. Nic nie pomaga. Czytałem jeszcze o możliwości wykonania Factory Reset w Menu serwisowym. Czy to aby bezpieczne ???

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Pathfinder

Zdalne zarządzanie jest usługą bezpłatną więc śmiało dzwoń i się umów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
3 ODPOW. 3
Highlighted
Pathfinder

Hej @marek23

W Twoim przypadku, jeśli te czynności nie pomogły to faktycznie pomocny może być reset Factory,  bezpieczny będzie w momencie, gdy zostanie wykonany przez uprawniona do tego osoba, w tym przypadku polecam skontaktować się z infolinią techniczną Samsung pod numerem 801 172 678 lub 22 607 93 33 w celu umówienia się na usługę zdalnego zarządzania wtedy Twój odbiornik zostanie sprawdzony i ewentualnie wykonany reset Serwisowy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
First Poster

To jeszcze dopytam - czy usługa zdalnego zarządzania jest odpłatna ?

Pathfinder

Zdalne zarządzanie jest usługą bezpłatną więc śmiało dzwoń i się umów.

Autorzy z największą liczbą like