Wsparcie

Open search

Słuchawki na jack i konwerter optyczny.

First Poster

Witam serdecznie.

Mam telewizor Samsung UE43RU7472U. Chcę podłączyć słuchawki na jack. Kupiłem konwerter optyczny. Gdy wyjście dźwięku ustawione jest na telewizyjne, grają głośniki telewizora oraz słuchawki i można zwiększyć głośność. Lecz gdy przełączę na wyjście optyczne, grają same słuchawki i nie da się zwiększyć głośności. Czy muszę podłączyć jeszcze jakiś sprzęt? Wzmacniacz czy coś? Czy może jest jakaś inna opcja?

3 ODPOW. 3
Legend

Sprawdź, czy masz, taką opcję jak na zdjęciu zaznaczyłem.

20191031_074736.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Nie mam takiej opcji. Mam tylki wybór wyjścia dźwięku i ustawienia eksperckie, ale próbowałem już i one nic nie zmieniają. 

Expert

Cześć @Bonhart  Jak pewnie wiesz model UE43RU7472U nie posiada standardowego wejścia jack. Zestaw audio/słuchawki można połączyć bezprzewodowo (wifi/bluetooth) lub kablem optycznym. Firma Samsung nie posiada dodatkowych urządzeń działających na zasadzie konwertera. Może warto podpytać producenta tego sprzętu?

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED