Wsparcie

Open search

Słuchawki bluetooth do telewizora samsung QLED QE55Q7FNA

Apprentice
Ok, dziki za pomoc, postaram podjechac do sklepu i dam znac. Pozdrawiam
Legend

Czy kiedyś @Szewcu72 parowałeś u siebie słuchawki na  Q7 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Tak, soniacze, ale nie zaskoczyło. Będę miał chwilę to sprawdze jeszcze samsungowe i dam znać.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser II
Superuser II

@marcin24@vdsl2 obiecałem i sprawdziłem. Sparowałem dzisiaj Galaxy Buds'y i Philps'y.

Wszystko zadziałało bez problemu.

parowanie słuchawek BT.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

@Szewcu72  Czyli jak widać nie jest to problem po stronie TV chyba że jak wcześniej pisałem coś jest nie Hallo po BT w TV ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@vdsl2 wcześniej problem był modelami sony. Te które teraz posiadam nie stwarzają najmniejszych problemów.

Apprentice
Witam, sprawdziłem w sklepie słuchawki samsung level active i faktycznie tego modelu Tv nie widzi, ale sprawdziełem inne słuchawki i grają. Problem rozwiązany
Autorzy z największą liczbą like