Wsparcie

Open search

Słuchawki bluetooth do telewizora samsung QLED QE55Q7FNA

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam, posiadam Tv Samsung QLED QE55Q7FNA i poszukuje słuchawek najlepiej dousznych. Czy sluchawki bezprzewodowe Sasmung level active będą kompatybilne z TV??

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
GrandMaster

@marcin24  Tak będą działać te słuchawki jak i inne po bluetooth.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

36 ODPOW. 36
GrandMaster

@marcin24  Tak będą działać te słuchawki jak i inne po bluetooth.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Dzieki za szybką odpowiedz, kupiłem słuchawki jbt i Tv nie widział ich, dlatego moje pytanie. (czytałem na temat tego Tv ze są problemy ze sparowaniem przez bluetooth)
Czy jest Pan w 100% pewnie że będą słuchawki kompatybilne??
GrandMaster

Tak jestem pewny.

Apprentice

Dziekuję, zakupie słuchawki i dam odp.

Pozdrawiam

Apprentice
Witam, jednak Tv nie widzi słuchawek, jakieś pomysły??
GrandMaster

@marcin24  Czy masz już najnowszy firmware w TV wer 1202.3 ?

Czy robisz to tak jak na stronie 112 ?

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201901/20190102115403583/POL_KM2DVBEUN-3.0.2_181205.0.p...

Parowanie dla słuchawek masz na stronie 138

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201612/20161222153516476/EO-BG930_UM_Rev.1.1_161222.pdf

Apprentice
Witam, dziekuje za poświęcony czas, ale robiłem juz tak prędzej. Telewizor ma aktualną aktualizację. Czytałem że w tym modelu są problemy ze sparowaniem słuchawek przez bluetooth. Czy orientuje się Pan, jeżeli bym dokupił Adapter 4WORLD 03476, to może przez podłączenie adaptera słuchawki by Tv widział??
GrandMaster

@marcin24  Czy możesz mi pokazać jak to robisz na TV ?

imageedit_3_2664088413.jpgimageedit_1_4902668058.jpg

Apprentice
Ustawienia -ogólne-menedżer urządzeń zewnętrznych-menedzer urządzen wejściowych-lista urządzeń bluetooth=wyszukuje
i również
Ustawienia -Dźwięk -Wyjście dźwięku -Lista głośników
Autorzy z największą liczbą like