Wsparcie

Open search

Słuchawki bluetooth do telewizora samsung QLED QE55Q7FNA

Apprentice
Wydaje mi sie ze to tylko słuchawki, bo z telefonem sparuje Tv
Apprentice
Klawiatura bezprzewodowa poprzez adapter usb tez działa
Legend

@marcin24 A adapter od klawiatury masz wpięty podczas parowania słuchawek ? On może kolidować brak możliwości sparowania.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
jest wypięty, raczej się nie uda na ta chwile problemu rozwiązać
Highlighted
Legend

@marcin24  Spróbuj wyciągnąć na czas parowania słuchawek a potem powrócisz. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Usb od klawiatury nie jest podłączone na stałe
Apprentice
A jak bym kupił taki adapter, to może by słuchawki sparowały przez niego??
https://allegro.pl/oferta/adapter-bluetooth-4-0-usb-high-speed-4-0-gembird-7286143749?bi_s=ads&bi_m=...
Legend

To mam propozycje udaj się ze słuchawkami do sklepu i poproś o możliwość sparowania na takim samym TV jaki masz.

Nie wiem czy taki adpter będzie działał prawidłowo ze słuchwkami.

Apprentice
Dobry pomysł
Legend

@marcin24  Kiedyś były problem działaniem klawiatury po bluetotth w starszych TV i wystarczyło jego wymiana i działało tak też może być u Ciebie.

Autorzy z największą liczbą like