Wsparcie

Open search

Słuchawki bluetooth do 55MU7042

ROZWIĄZANE
Explorer

Hej. Chciałbym kupić sobie słuchawki Bluetooth do tv MU7042 (przewodowych chyba nie da się podłączyć?). Jakie polecacie by działały ? Chodzi mi o takie nauszne, nie takie malutkie jak do smartfona. Nie chcę kupić i oddawać więc zależy mi na Waszej opinii

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Navigator

Cześć,

Ja używam słuchawek nausznych firmy JBL T450BT. W zasadzie widzę tu same plusy: czas działania (ok. 11godz), elastyczne i estetyczne wykonanie, zrównoważone dźwięki i fajny bass, jakość dźwięku, jakość wykonania, łatwo sie łączą, stosunek jakości do ceny bardzo dobry., waga, wygląd, wygoda używania, wygodne i nie są drogie (mniej niż 250zł). Występują w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i niebieskiej.

2 ODPOW. 2
GrandMaster

@xmario79Zobacz jakie ja używam tutaj lub tu

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Navigator

Cześć,

Ja używam słuchawek nausznych firmy JBL T450BT. W zasadzie widzę tu same plusy: czas działania (ok. 11godz), elastyczne i estetyczne wykonanie, zrównoważone dźwięki i fajny bass, jakość dźwięku, jakość wykonania, łatwo sie łączą, stosunek jakości do ceny bardzo dobry., waga, wygląd, wygoda używania, wygodne i nie są drogie (mniej niż 250zł). Występują w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i niebieskiej.

Autorzy z największą liczbą like