Wsparcie

Open search

Reklamy w menu telewizora?

Explorer

Wystarczy przesledzić wątek od poczatku i znajdziesz zdjęcie.

Jednakże, ja nie pytałem o Twoją opinię (każdy ma własną) tylko o podstawę, na której Samsung wyswietla reklamy (nie pierwszy raz) i jak to wyłaczyć. Bo nie przypominam sobie momentu wyrażania na to zgody i jestem ciekawy tego. Jak równiez ich deaktywacji bo raczej nie powinno ich być w pełnopłatnym produkcie. Albo powinno być to wyraźnie zaznaczone przed zakupem, aby klient miał jasność na co się dokładnie decyduje (w poprzednich modelach nie było reklam). 

Także jak nie znasz odpowiedzi na te pytania/nie wiesz to nie ma sensu, abyś komentował dalej biorac pod uwagę raczej ironiczny, a nie rzeczowy ton Twoich odpowiedzi.  

Legend

@Cermit69  Proponuje Ci kontakt z firmą Samsung https://www.samsung.com/pl/info/contactus/ oczywiście zamieść zdjęcie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
Superuser II
Superuser II

@Cermit69  wyobraź sobie, że śledzę wątek od początku. I nie uwierzysz, też wyświetlają się mi reklamy na pasku Smart Huba.

Chciałem najzwyczajniej abyś pokazał wielkość tej reklamy w stosunku do wielkości całego ekranu tv.

 

Ale tak jak napisał @vdsl2  najlepszym rozwiązaniem dla tak dociekliwej osoby, dotkniętej tym nieszczęściem, będzie zadanie pytania u źródła.

 

A i jeszcze jedno. Tak, moje wypowiedzi zawierają ironię. Bo z natury jestem radosną osobą


Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Expert

Cześć @Cermit69, Samsung, jako operator platformy Smart Hub, umożliwia partnerom promowanie treści i usług, co  przekłada się na odkrywanie nowych filmów, seriali, ofert promocyjnych oraz usług przez użytkowników tv.

 

Dodam, że te usługi są świadczone zgodnie z warunkami i polityką prywatności firmy zaakceptowanymi przez użytkownika w trakcie pierwszego uruchomienia telewizora.

 

Mam nadzieję, że te wyjaśnienia nakierują Twój punkt widzenia.

Community Manager

@ZuzannaN, dzięki za trafne zobrazowanie i wyjaśnienie sprawy. Good job!

 

@Cermit69 , gdybyś miał jeszcze jakieś wątliwości, to skontaktuj się ze mną na priv. Dołożę starań, aby wszystko wyjaśnić

 

Pozdrawiam

MonikaK

Explorer

Dziękuję za doprecyzowanie. Pytanie w takim razie jak cofnąć zgodę, aby reklamy się nie wyświetlały zachowując jednoczesnie pełną funkcjonalność telewizora? 

 

Szewcu - ja również jestem pozytywnie nastawionym do świata człowiekiem, acz po prostu odberałem Twoje posty jako zadzwiająco ofensywne, zwłaszcza że starałęm się podchodzić do tematu na chłodno, bez emocji. Peace w każdym razie 

Explorer

He he  .....w życiu jak w życiu  zawsze coś za coś...Cermit69.... jedynie to rezygnacja z funkcji Smart Hub-a załatwia sprawę i możesz to  uczynić.

A tak na marginesie czekam z utęsknieniem i wiem że się nie doczekam, na takie małe urządzonko co w momencie pojawienia się reklamy przełączy mnie na inny kanał.

Pozdrawiam

Community Manager

@Cermit69, tego co mi wiadomo, to informacje o nowych filmach, serialach, ofertach promocyjnych i usługach partnerów są integralną częścią warunków korzystania z platformy Smart Hub od roku 2018. Tworzą one multimedialną zawartość telewizorów Smart TV.

Explorer

Rozumiem, kwestia czy w pełnopłatnym produkcie można wyświetlac reklamy czy nie? Jednocześnie nie informując o tym fakcie przed zakupem. Moim zdaniem jest to nieetyczne, ale czekam na opinię jak mają się do tego przepisy prawa. Tak czy inaczej, przy następnej zmianie TV Samsung idzie na dół listy. A byłem o krok od decyzji o OLEDzie, ale przyzwyczajenie do marki zwycięzyło. Eh....

Highlighted
Explorer

Przez kilka miesięcy owych reklam nie było, parę tygodni temy się pojawiły, potem nie było ich i teraz od kilku dni znowu są. W moim menu to akurat mi nie przeszkadza, ale są i tyle.

Autorzy z największą liczbą like