Wsparcie

Open search

Rejestracja produktu w Cyber Serwis.

Highlighted
First Poster

Problem z logowaniem. Chciał bym zarejestrować tv lecz po klikanie Zaloguj nic się nie dzieje... nie można wpisać loginu ani hasła  jeśli już po 500 razie klikania w końcu się udaje wpisać to strona się odświeża i dalej trzeba wpisywać login i hasło... jakieś rady??...

Superuser I
Superuser I

@fascik, może na początek spróbuj skorzystać z innej przeglądarki internetowej.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Niestety na innych przeglądarkach to równieżnie działa. Dalej jest taki sam problem. Usunięcie cookie też nie pomogło...

Legend

@fascik  Nie ma żadnego problemu z logowaniem sprawdzałem na kilku przeglądarkach.

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Big Cheese

Przechwytywanie.JPG

U mnie także nie ma problemu z logowaniem. Firefox 64.0.2

dane.JPG

Superuser I
Superuser I

@fascik, strona działa poprawnie. U mnie również nie ma żadnych problemów. Jaki posiadasz system opearcyjny oraz na jakich przeglądarkach próbowałeś się zalogować? Jeżeli masz możliwość to spróbuj również zalogować się na innym komputerze.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like