Wsparcie

Open search

Rejestracja produktu w Cyber Serwis.

Expert

Cześć, 

Ostatnio dosyć często pojawiają się pytania, w jaki sposób poprawnie zarejestrować urządzenie na stronie samsung.pl.

Przygotowałem dla Was film, który krok po kroku pokazuje jak wykonać rejestrację. 

Zachęcam do oglądania.

Aby zarejestrować zakupiony sprzęt należy:

Wybrać stronę https://mcybersvc1.samsungcsportal.com:83/pl/index?language=pl

Zarejestrować konto lub zalogować się, jeśli już się rejestrowaliśmy.

Klikamy “Rejestracja nowego produktu”.

Wprowadzamy pełny kod modelu łącznie z końcówką XXH i klikamy “ptaszka”, wyświetli się nowe okno, w którym   klikamy na kod modelu, który został wprowadzony, celem zatwierdzenia.

Następnie dokładnie wprowadzamy numer seryjny, zapisany jako S/N na tabliczce znamionowej zakupionego sprzętu.

Kolejnym krokiem jest wprowadzenie daty zakupu.

Dodatkowo jest możliwość dodania załącznika ze zdjęciem lub jego skanem.

Klikamy “Rejestracja”.

Zostaniemy przeniesieni do strony z podsumowaniem zarejestrowanych produktów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
25 ODPOW. 25
Highlighted
First Poster

Witam, wraz z telewizorem zakupiłem soundbar hw-k450. Przy rejestracji żąda numeru serii. Gdzie go znaleźć na tym sprzęcie? Telewizor zarejestrował sie bez problemu. 

Superuser II
Superuser II

Zapewne chodzi o numer seryjny, a ten znajdziesz na naklejce znamionowej.

numer.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Czy obecnie jest jakis problem ze stroną? Chcę zarejestrowac telefon i nie mogę się zalogowac. Halso poprawne, klikam zaloguj, strona mieli i wraca do startu.

Legend

@Thunderbolt85Z jakiej korzystasz przeglądarki czy czyściłeś pliki cookies ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Safari, chrome, samsung browser. Dostaje na maila info o logowaniu a strona pozostaje bez zmian. Nadal zaloguj.

Legend

@Thunderbolt85A próbowałeś zalogować się na komputerze ? Może wyłącz i włącz telefon jak tego nie robiłeś ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Mam tylko macbooka. Probuje na nim i na samsungu. Po restarcie to samo:/

Wszedlem na konto przez Samsung Members. Rejestruję produkt i dostalem info, że produkt został już zarejestrowany. Może po tylu próbach się udało? sęk w tym, że na maila nie dostałem żadnego potwierdzenia.

Moja wina, zalogowalem sie na innym koncie samsunga jednak przy rejestracji telefonu nie pasuje im nr seryjny urządzenia. Ciężki ten porwot do samsunga.

Superuser II
Superuser II

@Thunderbolt85 telefonu nie musisz rejestrować. Gdy tylko zainstalujesz aplikację Samsung Members na telefonie, ta automatycznie doda twój telefon do konta.

Ok, nie doczytałem, że chodzi o Cyber serwis. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
Coś nie tak bo nie można się zalogować. W ogóle nie ma możliwości wpisania hasła i loginu. A jak się pojawi to po wpisaniu wyskakuje z powrotem żeby się zalogować. Przeglądarka chrome Wersja 70.0.3538.110 (Oficjalna wersja) (64-bitowa) i Microsoft EdgeHTML 17.17134
Autorzy z największą liczbą like