Wsparcie

Open search

RMFon

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam, 

jak można przeczytać na stronie:

http://www.rmfon.pl/aplikacje#samsung-smart-tv

powinien być takowy widget (RMFon) wśród aplikacji w moim telewizorze Samsung SUHD KS8000L, bo przecież mam TV Samsung Smart TV - chyba, że się mylę... Jest tylko aplikacja RMF w której puszczana jest jedna stacja - RMF.

Czy jest jakaś szansa by się ta aplikacja pojawiła na moim telewizorze?

Nadmienię, że TV zakupiony został w czerwcu 2017 i był aktualizowany z końcem grudnia 2017 do najnowszej wersji.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II
Obawiam się, że RMFka ma na stronie bardzo nieaktualne informacje o swojej aplikacji. Patrząc na grafikę, to na starego Tizena jest. A najnowsza RMF fm oznaczona numerkiem 1.1.001 datowana jest na 07.12.2017.
Ale z takimi pytaniami to i tak trzeba uderzać do twórców aplikacji, najlepiej pod adres: support@rmf.fm

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
1 ODPOWIEDŹ 1
Superuser II
Superuser II
Obawiam się, że RMFka ma na stronie bardzo nieaktualne informacje o swojej aplikacji. Patrząc na grafikę, to na starego Tizena jest. A najnowsza RMF fm oznaczona numerkiem 1.1.001 datowana jest na 07.12.2017.
Ale z takimi pytaniami to i tak trzeba uderzać do twórców aplikacji, najlepiej pod adres: support@rmf.fm

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like