Wsparcie

Open search

Qled q7 2018 białe smugi na czarnym tle...

First Poster

Witam spotkał się ktoś z takim czymś?????15439625665553871576280442450961.jpgW1/4..ekranu ciemniejszy pas reszta jakgdyby szara???

6 ODPOW. 6
Legend

@mikedaddyDzięki za info ale zgłoś problem na infolinie Samsunga tel 22 607 93 33 a resztą zajmią się technicy .

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Spotkałeś się z takim czymś? myślisz że da się coś z tym zrobić?
Legend

@mikedaddyWedług mnie nie jest normalne zjawisko a wiele rzeczy widziałem pracując w serwisie Samsunga jakbyś pokazał na jednolitych tłach byłoby lepiej to ocenić.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Mam go 2 dni i powiem szczerze że wkurza mnie to bardzo 😡 ogólnie czarne tło wygląda jakby nałożyć na nie szary filtr...... I to nierównomiernie gdzie w 1/4 ekranu biegnie jasniejszy pionowy pas..... Kabel hdmi zmieniony to sam zastanawiam się czy go nie zwrócić
Expert

Cześć @mikedaddy,

Proponuję, abyś wysłał zgłoszenie przez formularz. Dołącz zdjęcia z testu obrazu.
Zgłoszenie trafi do działu reklamacji, jak również do weryfikacji przez techników.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED