Wsparcie

Open search

QLED Q6F ciemny ekran 4k

First Poster

Raczej po tej aktualizacji się nic nie zmieniło

Expert

Cześć @Kornik87,

Zachęcam Cię do kontaktu z infolinią w celu przeprowadzenia diagnostyki zdalnej. 

Konsultant połączy się z telewizorem i sprawdzi jego działanie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Również zakupiłem qled Q6F i mam ten sam problem. Aktualizacje nic nie wnoszą.  Obraz jest tak ciemny że w dzień nie da się oglądać filmów 4k HDR. Jeśli ktoś by miał rozwiązanie proszę o informację. 

First Poster

Niestety nic z tym nie zrobisz taki tv niestety w grach jak i filmach hdr wygląda tragicznie. Jeżeli możesz oddaj ten tv i kup coś innego. Konsultant podłączal się zdalnie jednak nic nie pomogło. 

First Poster

Telewizor kupiłem sacjonarnie ponad miesiąc temu więc o zwrocie nie ma opcji.
W dzień nic nie widać tv.jpg

Expert

Cześć @Adrian89,

Ja mimo wszystko zachęcam do kontaktu z infolinią w celu przeprowadzenia diagnostyki zdalnej. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Explorer

Całe szczęście, że oddałem tego Szajsunga i kupiłem prawdziwy telewizor nie jakieś g**wno

First Poster
nowa aktualizacja naprawiła hdr w filmach. Na ps4 4k ciagle bez hdr lepiej wygląda. Brawo szajsung po roku się obudzili i coś zaczęli robic
First Poster

U mnie nadal nie ma aktualizacji dalej mam nr 1153 i problem z HDR.

Legend

@Adrian89A tu co masz na dole na tej stronie https://www.samsung.com/pl/support/model/QE75Q7FNATXXH/

Firmware wer 1202

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like