Wsparcie

Open search

QE65Q7FNA - telewizor sam się włącza/wyłącza - problem z HDMI?

First Poster

Telewizor QE65Q7FNA. Aktualny soft. Sytuacja następująca: do Connect Boxa była podłączona konsola PS4 po HDMI. Po 20 minutach gry, nagle ekran czarny, logo QLED i po 10 sekundach powrót do obrazu gry. Od tego momentu sytuacja powtarza się co kilkadziesiąt sekund, nierównomierne odstępy czasu, jakby telewizor był włączany/wyłączany. Po odłączeniu PS4 od telewizora - to samo. Po wyłączeniu telewizora i włączeniu ponownie - wszystko OK. Aplikacje telewizora, Netflix etc. działają bez zarzutu. Podłączenie innego urządzenia (Nvidia Shield) do portu HDMI daje ten sam efekt. Kilkanaście minut spokoju, po czym co chwila te resety. Problem dotyczy wszystkich czterech portów HDMI w Connect Boxie. Zmiany HDMI-CEC, wyłączenie trybów obrazu, HDR etc. - nic nie zmienia. Co więcej, po wyłączeniu telewizora, ten sam się włącza po kilkudziesięciu sekundach i później sam znów resetuje. Pomaga tylko odłączenie od prądu i włączenie ponownie - wtedy można znów korzystać z aplikacji w telewizorze, bez korzystania z HDMI. Problem występuje też przy wyjęciu baterii z pilota.

5 ODPOW. 5
Legend

@placebopill  Jeśli masz już taki firmware wer 1260 ? i problem jest po stronie podlączenia kabla HDMI to pozostaje Ci kontakt z infolinią Samsung celem diagnozy zdalnej jest do twojej dyspozycji przez 24H i 7 dni w tygoniu tel 22 607 93 33.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

@vdsl2 Mam 1251 i pokazuje mi, że nie ma nowszego.

Legend

Masz  link gdzie masz najnowszy firmware i instrukcje znajduje się na samym dole jak zaktulizować Klik

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Informacyjnie: update softu niczego nie zmienił.

Legend

@placebopill  Musisz zrobić jak napisałem wcześniej.

Autorzy z największą liczbą like