Wsparcie

Open search

QE55Q7FN ver. 1270.6

First Poster
Odpowiedź Samsunga ver.1270.6
Uprzejmie informuję, że firma Samsung nie podaje informacji co wprowadzają kolejne aktualizacje.
Najważniejszą częścią aktualizacji jest uaktualnienie zabezpieczeń w telewizorze.
Problem z zmianą listy kanałów na domyślną jest nam znany i wkrótce powinna zostać wydana łatka która naprawi ten problem.
Łatka będzie w postaci aktualizacji która sprawi, że lista kanałów będzie działała poprawnie.
Łatka powinna pojawić się w tym miesiącu.
czyli ta aktualizacja (1270.6) tego nie naprawi
Legend

@baszu  Jak masz teraz 1260.8 to zapewnie 1270.6 już naprawia ten błąd. Pewnie jak ktoś czytał twoje zapytanie zrozumiał że masz 1270.6 a aktulizacje są wypuszczne w częstoliwości około co 2 miesiące 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
moje zapytanie do pomocy tech. było
ver. 1270.6 co nowego wnosi ta aktualizacja bo mam 1260.8 i jest problem itd.
dobra jak wrócę do domu to zainstaluje 1270.6 , ale dziwne że tu na forum nikt jej nie zainstalował
Legend

@baszu Jak sam wiesz, jest okres urlopowy i nie wszyscy mają tak ustawione TV, jak ty. Poza tym nikt Ci nie napisze, co zostało, dodane czy poprawione w danej aktualizacji nawet serwisy nie mają takiej informacji tym bardziej infolinie. Jak wcześniej Ci podawałem link do innego TV i było napisane, że problem występował właśnie wer 1260.8 a wer 1269 to rozwiązała.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Legend

@baszu  Czy problem został rozwiązany czy dalej jest ?

First Poster
Tv nie widział nowej aktualizacji (1270.6 i pewnie dlatego sam jej nie zainstalował) więc zainstalowałem ją z pendrive , co do kanałów pomogło , na razie nic innego nie zaobserwowałem ''o karze się w praniu'' może nie zrozumieliśmy się obs.tech.samsunga
Legend

@baszu  Czyli wszystko śmiga nie zawsze jest dodtepma aktulizacja prze OTA i trzeba zrobić przez USB. Tak samo myślałem jak infolinia że masz już 1270.6.

Autorzy z największą liczbą like