Wsparcie

Open search

QE55Q7FN ver. 1270.6

First Poster

ver. 1270.6  czy ktoś już zainstalował go na swoim tv

16 ODPOW. 16
Legend

@baszu  A co chcesz wiedzieć ? i tak wcześniej czy póżnie Ci się zaktulizuje TV do tej wersji.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Bo mam taki problem

Wróciłem z wakacji i zaważyłem że TV zainstalował nową aktualizacje , (pomimo tego że była wyłączona opcja automatyczne pobieranie) po włączeniu, zmianie żródła brak kanałów ulubionych tylko wszystkie kanały i trzeba ręcznie za każdym razem przestawiać na ulubione
dodam że przed zmianą softu było jak powinno być

Legend

@baszu  Już był taki sam problem jaki opisujesz z ulubionymi kanałami w innego modelu TV i inną wersją softu.

https://eu.community.samsung.com/t5/Telewizory/UE50NU7452-firmware-1260-8-b%C5%82%C4%85d-Telewizor-s...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Tak czytałem , ale chciałem się dowiedzieć może ktoś ma tą nową aktualizacje (1270.6)i ona naprawiła błąd z kanałami
Legend

@baszu  Tą aktulizacje jaką masz 1270.6 jest z dnia 2019-08-08 więc nowszej nie ma trzeba czekać cierpliwie na nową nikt z dnia na dzień nie naprawi.

First Poster
oto chodzi że jej nie zainstalowałem (tv też sam nie zainstalował jak poprzednią 1260.8)bo może jeszcze coś zpie…… , mam ciągle 1260.8
Legend

@baszu  To ja już nie wiem, jaką ty masz w końcu wersje aktualizacji 1260.8 czy 1270.6 raz piszesz, że tak a później inną. Poza tym nie ma możliwości wgrania starszej wersji, gdy masz już 1270.6.

First Poster
Napisałem czy ktoś zainstalował nową wersje (1270.6)i pomogła z ustawieniem kanałów, nie piałem że ją mam, bo jak bym ją zainstalował to sam bym się przekonał czy rozwiązała problem.
Czekam na spostrzeżenia o wersji 1270.6 może ktoś opiszę ja na razie jej nie instaluje .
Legend

@baszu  Jeśli problem był przy wersji  1260.8  to wersja 1270.6 rozwiazała problem. Jak masz pytania zadzwoń na infolinie Samsunga tel 22 607 93 33.

Autorzy z największą liczbą like