Wsparcie

Open search

Ps4 Pro i zanikajacy obraz.

ROZWIĄZANE
Explorer

Kopalem fora, pelno ludzi wyeliminowalo problem migotania. Chyba znalazlem rozwiazanie. Przynajmniej w moim przypadku. Gram od 3ch dni po kilka godzin i wszystko jest ok (jak narazie). Moj tv to 55MU7070 - 1250.5. Kupilem kabel firmy OMARS, ktory ma przepustowosc do 21 GB. Kabel jest certyfikowany a nie kosztuje milionow. Na pudelku jest kod, ktory mozna zeskanowac komorka, zeby zweryfikowac certyfikacje. U mnie problem autentycznie ustapil. HDR, bez HDR. W konsoli ustawione wszystko na auto.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
GrandMaster

@Misiek85To może podaj dokladny numer tego kabla HDMI lub link ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

3 ODPOW. 3
GrandMaster

@Misiek85To może podaj dokladny numer tego kabla HDMI lub link ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Explorer
Omars® Premium Certified 1.5m HDMI Cable Ultra Speed High Support 21 Gbps 4k@60Hz (HDMI V2.0b) (5 feet, Grey) https://www.amazon.co.uk/dp/B072L2VSNS/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_B0LaCbK052NQJ
Explorer
Nie wiedzialem, ze uzycie najpopularniejszej wyszukiwarki jala jest google, to taki problem.
Autorzy z największą liczbą like