Wsparcie

Open search

Przycisk domek samsung 65nu8042

Apprentice

Telewizor samsung 65NU8042. Przeprowadzilem konfiguracje. Wczoraj wszystko dzialalo. Dzisiaj po wlaczeniu telewizora nie dziala przycisk z domkiem-smart hub. Wszystkie pozostalem przyciski w pilocie dzialaja poprawnie poza tym jednym. Sygnal w ppstaci diody wysyla ale telewizor nie reaguje.

10 ODPOW. 10
Legend

@Cieszek  Wyłącz TV od prądu na około 10 min też możesz wyjąć baterie z pilota powinno pomóc.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Telewizora jeszcze nie wylaczalem ale trik z bateriami nie pomogl
Legend

@Cieszek  To wyłącz TV jak napisałem wcześniej. Jeśli to nie pomorze będzie konieczna wizyta w serwisie z pilotem 

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Rowniez odlaczenie telewizora nic nie pomoglo ale przywrocilem ustawienia fabryczne i skonfigurowalem od nowa telewizor i to wrescie dalo efekt. Mam tylko nadzieje ze to jednorazowa akcja i nie bedzie sie powtarzac

Legend

@Cieszek  Super że Ci sie udało możesz zaktulizować jeszcze firmware do wer 1202.3

https://www.samsung.com/pl/support/model/UE65NU8042TXXH/

Apprentice

Przyjacielu gdzie w samsung nu8042 znajde port do modulu CI. Bo dostalem go w opakowaniu z telewizorem ale nie moge znalezc gdzie go podlaczyc bo telewizor mam zawieszony a 65 cali ciezko mi samemu sciagnac zreszta chcialem tego uniknac. 

Expert

@Cieszek, port na moduł CI znajduje się na obudowie, stojąc na wprost TV po prawej stronie (czyli analogicznie, jak obrócisz telewizor, masz go po lewej stronie).

Kieszeń jest ulokowana zaraz za panelem z portami HDMI, USB itd.  

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!  

Expert

Cześć @Cieszek ,

Tak jak@AleksandraP Ci napisała

Wejście na moduł CI znajdziesz z tyłu telewizora. Może być ono zaślepione naklejką ochronną.

Przesyłam zdjęcie dla ułatwienia

Untitled.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Legend

Co do rozwiązania jakie zaznaczyłeś będzie trochę wprowadzać w bląd bo temat jest "Przycisk domek samsung 65nu8042"

A rozwiązanie podało na moduł CI ? Co myślisz o tym @DamianK ?

Autorzy z największą liczbą like