Wsparcie

Open search

Przedsprzedaż QLED 2019 ruszyła! Sprawdź specyfikację

Expert

Cześć

Od 18 marca ruszyła przedsprzedaż najnowszych telewizorów Samsung z roku 2019 i potrwa do końca miesiąca.
Jest to więc dobry powód, aby wspomnieć co nowego i dlaczego warto wymienić dotychczasowy telewizor na nowy, lepszy model

W akcji przedsprzedażowej biorą udział modele o przekątnych 65 i 75 cali z serii Q70, Q80 i Q85 oraz Q90

o rozdzielczości Ultra High Definition (4K).

 

forum.png

 

Na co w tym roku warto zwrócić uwagę:

 

- Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie matrycy, które umożliwi Wam zobaczenie nawet najmniejszych szczegółów, precyzyjnie kontrolując ilość światła w poszczególnych fragmentach obrazu. Ciemne obszary stają się jeszcze ciemniejsze, a jasne – jaśniejsze.

 

- Ultra Szeroki Kąt Widzenia zapewnia równomierne emitowanie światła w każdym kierunku. Możecie umieścić swoją kanapę w dowolnym miejscu, nie zważając czy znajduje się idealnie na wprost telewizora. Obraz będzie się prezentował doskonale pod różnymi kątami (funkcja dotyczy modeli Q90 / Q85 / Q80).

 

- Powłoka antyrefleksyjna Ultra Black Elite, która minimalizuje wszelkiego rodzaju odbicia światła występujące na co dzień w naszym domu (funkcja dotyczy modeli Q90 / Q85 / Q80).

 

- Procesor Quantum, który w czasie rzeczywistym jest w stanie analizować i optymalizować zarówno obraz, jak i dźwięk dopasowując optymalne ustawienia scena po scenie.
Zobaczycie każdy najmniejszy detal, który wcześniej mógł umknąć oraz usłyszycie dźwięk, który może się okazać kluczowy w danej scenie filmu

 

- Sztuczna Inteligencja zastosowana już wcześniej w telewizorach QLED 8K w 2018 roku. Inteligentne skalowanie w telewizorze QLED 4K działa na zasadzie maszynowego uczenia (sztucznej inteligencji). Telewizor potrafi rozpoznawać poszczególne obiekty np. elementy twarzy bohatera oraz otaczającego go fragmenty krajobrazu i nakładać na każdy

z nich oddzielne formuły odpowiedzialne za zwiększanie rozdzielczości. Baza formuł jest stale rozbudowywana poprzez analizę różnych materiałów.

 

- Tryb Ambient, czyli funkcja telewizora, która zapewni świetne efekty wizualne, nawet gdy telewizor jest wyłączony. Opcja może stanowić fantastyczne źródło informacji, wyświetlając prognozę pogody, godzinę i wiadomości. Dzięki Ambient Mode telewizor wtopi się w tło i będzie częścią salonu. W tym roku otrzymacie jeszcze szerszą gamę motywów, co pozwala dopasować telewizor do wnętrza i indywidualnych potrzeb oraz preferencji.

 

forum1.png

 

Specyfikacja techniczna:

 

forum 3.png

 

Jak podobają się Wam nowe telewizory z serii „Q”? Któryś z modeli szczególnie Was zainteresował?

 


Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Autorzy z największą liczbą like