Wsparcie

Open search

Projekcja WiFi Huawei Mate 10 Pro telewizor

Legend

@Basteek4Czy masz najnowszy firmware w TV wer 1202 ? Jaki masz router marka/model ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Router NETGEAR JNR1010

Wersja TV: 1007 i nie ma nowszej aktualizacji dla mnie 

Legend

Jest nowsza do pobrania z tej strony UE50NU7092UXXH

Aktualizacja oprogramowania przez USB

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Przepraszamy, szukana strona jest aktualnie niedostępna.
Kliknij poniżej, aby jeszcze raz poszukać rozwiązania.
First Poster

Dobra mam, zaaktualizuje i dam znać 

First Poster
Zaktualizowałem i nadal nie chce połączyć..
Legend

@Basteek4Czy wyłączałeś telefon ?

First Poster
Tak, telefon znajduje telewizor ale podczas łączenia łączy łączy łączy i nagle koniec, telewizor nie wyświetla żadnej informacji, nie trzeba włączyć w telewizorze gdzieś funkcji WiFi direct? Tylko ze w moim nie umiem takiej opcji znaleźć
Legend

Nic nie trzeba włączać w TV problem bardziej po stronie telefonu niż TV.

https://eu.community.samsung.com/t5/Sprzęt-Audiowizualny/Sprawdź-jak-udostępnić-obraz-ze-smartfona-S...

First Poster
Telefon przywrócony do ustawień fabrycznych, telewizor również i nadal bez zmian..
Autorzy z największą liczbą like