Wsparcie

Open search

Projekcja WiFi Huawei Mate 10 Pro telewizor

First Poster

Witam pojawiła się nowa funkcja w androidzie 9 i mam problem z połączeniem mojego telefonu Mate 10 Pro z telewizorem Samsung UE50NU7092U za pomocą bezprzewodowej projekcji, router stoi przy telewizorze poniżej przedstawiam zdjęcia. Screenshot_20190118_123137_com.huawei.desktop.explorer.jpg

Screenshot_20190118_122506_com.huawei.android.mirrorshare.jpg

20 ODPOW. 20
Superuser II
Superuser II

@Basteek4 a co się dzieje gdy klikasz w Tizen Device?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
To co widać, laczy łączy i łączenie nie powiodło się. Na telewizorze nawet żadna informacja nie wyskakuje że następuje jakieś łączenie.
First Poster
Po prostu zdjęcia kolejnością się zamieniły.
Superuser II
Superuser II

@Basteek4 telewizor nie ma problemów z siecią? Caly czas jest do niej zalogowany?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
Tak bez przerwy, nie ma żadnego problemu z połączeniem z siecią. Router stoi zaraz obok telewizora.
Superuser II
Superuser II
To spróbuj jeszcze połączyć się przez jakąś zewnętrzną apkę ze sklepu google. Zobacz, czy działa?

First Poster
Dziwne bo ani przez funkcje projekcja, ani przez funkcje WiFi direct w ustawieniach WiFi nie chce połączyć, telelwizor znajduje że jest w jednej sieci na telefonie ale nie łączy.
Superuser II
Superuser II
A probowałeś jakiejś apki ze sklepu, tak jak napisałem?

First Poster

Nie wiem za bardzo jakiej? Próbowałem SmartThings i telewizor też nie reagował mimo że to obsługuje. 

Autorzy z największą liczbą like