Wsparcie

Open search

Problem z wgraniem aktualizacji

Highlighted
First Poster

Witam wszystkich moze ktos zaradzi jak wgrac aktualke do modelu UE48H6400aw próbowałem na wiele sposobów formatowany penek aktualka rozpakowana na niego i mimo wszystko tv sprawdza i nie wykrywa na nim pliku upgr.

14 ODPOW. 14
Superuser II
Superuser II

@siwero

A sprawdzałeś jaką wersję oprogramowania masz na tv?
W jaki sposób wypakowujesz plik z aktualizacją?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Tak na tv mam 2880 z 2015r Nową sciągnełem ze strony wsparcia technicznego 2880.2 z 2017.07 wszystko robie jak na instrukcji napisane czyli : formatuje penka,wgrywam plik exe i instaluje na tym samym penku wywalam plik exe i niby gotowe ,podłaczam pod tv i próbuje aktualke uruchomic przez pomoc tech. aktualizacja, wykrywa pamiec zczytuje i wyskakuje komunikat ze nie znaleziono pliku aktualizacji który tam jest , sprawdzałem na kilku pendriwach:( na pamieci znajduje sie tylko folder o nazwie T-MST14DEUC / plik info i folder image w którym znajduje sie plik upgrade.msd 867mb

Superuser II
Superuser II
Co oznacza, że to ta sama wersja oprogramowania, ale dodana ponownie na stronę wsparcia. Stąd różnica w datach, ale nie w zawartości softu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Moze i tak tylko zastanawia mnie róznica miedzy 2880 a 2880.2 a aktualka by sie przydała chocby po to zeby tą przeglądarke poprawic bo strony które wchodzą na tel na tv nie idą smieszne ale sie łudze ze moze by tam cos było poprawione względem tej przeglądarki

Explorer

Wlasnie problem z aktualizacja polega na tym, ze samsung blednie o tym informuje. Plik z update'm musi byc w root pendrive'a a nie w folderze. Nigdy go w ten sposob nie wykryje.

Superuser II
Superuser II
Czyli przenosimy wszystkie pliki do katalogu głównego pendrive. Dzięki za info @Misiek85.
Mam inny model i bazowałem na swojej wersji.

Explorer

Byłem w posiadaniu 55KU6020 i teraz jestem w posiadaniu 55MU7070. W obu przypadkach jest dokladnie taka sama sytuacja. Tv pliku z update'm nigdy nie wykryje, jesli ten bedzie w podfolderze, on zawsze musi byc na wierzchu. Nie wiem czemu samsung z uporem maniaka wprowadza ludzi w blad. A o tym jak zaktualizowac firmware z usb dowiedzialem sie z amerykanskiej wersji forum.

Explorer

@siwero wrzuc update.msd do glownego dira pena. Jesli będzie w podfolderze, nigdy go nie wykryje. Daj znac czy tv zaskoczyl.

First Poster

Nie jak nie ma folderu o nazwie T-MST14DEUC to wogóle nie wykrywa sprawdzania aktualizacji przez usb

Autorzy z największą liczbą like