Wsparcie

Open search

Problem z wgraniem aktualizacji

Navigator

Cześć 

Jeśli na TV masz wersję 2880, a pobrałeś 2880.2 to jest to ta sama wersja. Tv nie wyświetla końcówek wersji po kropce.

Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Problem z wgraniem aktualizacji ma taki problem nie mogę zainstalować nowego softu na moim tv samsung ue40es8000.

A mianowicie tv nie widzi pliku wgranego na pendriw.Nie jestem pewien czy soft został poprawnie pobrany ze strony SAMSUNG bo nie ma w nim upgrade.msd IMG_20190709_192231.jpgtak mi się pobrało

Highlighted
Legend

@Darko111  Na pamięci USB nie powinno być żadnych plików czy wgrywasz ten firmware wer 2022 ?

Czy robisz jak tutaj https://eu.community.samsung.com/t5/Telewizory/Aktualizacja-oprogramowania-przez-USB/td-p/418856

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Postępuję tak jak na filmiku ale co mnie zastanawia to że po ściągnięciu Upgrade File(USB type) wer 2022.0 (MULTI LANGUAGE) : All Windows 2016-08-05 z strony Samsunga mam takie pliko jak:T-ECPDEUC- wchodzę na niego i jest plik image-wchodzę na niego i w tym pliku jest zawartość taka jak na zdjęciu które wstawiłem wyżej.Na filmiku jest plik T-ECPDEUC- a potem plik image-a w nim jest całkowicie inna zawartość niż mnie się pobrała bo jest tylko upgrade.msd i info.A ja w tym image mam i dużo więcej ale niema upgrade.msd.W takim razie co jest nie tak
Legend

@Darko111  Pobrana i wypakowana ma 199 MB

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like